CENKER TURAN(16) SONSUZLUĞA UĞURLANDI

CENKER TURAN(16) SONSUZLUĞA UĞURLANDI
Çok genç yaşta yakalandığı amansız hastalığına 3, 5 yıl direnen 16 yaşındaki Cenker Turan 19 Haziran 2017 tarihinde hayata veda etti.20.06.2017 17:00

Canan-Mehmet TuranÇiftinin oğlu olan Cenker, Ortaokul son sınıfında okurken hastalandı. Yapılan muayene sonrası amansız hastalığa yakalandığı anlaşıldı. Samsun ve Ankara’da 25 tedavi gördü, hastalığı ile mücadele etti. Tıbbın bütün imkânları seferber edildi. Ancak genc vücudu bu ağır hastalığa daha fazla direnemedi ve 16 yaşında hayata veda etti.
 Cenker Turan’in cenazesi Murgul-Damar köyündeki aile köy mezarlığına sonsuzluğa uğurlandı. Cenazeye Damar Muhtarı Mehmet ARSLAN,  dost akraba, sınıf arkadaşları, Murgul ve Damar Halkı katıldı. Cenaze evine taziye ziyaretinde bulunanlar anne Canan turan ve baba Mehmet  turanın’e başsağlığında bulundular.
Cenker turanın vefatından sonra kendilerini arayan, acılarını paylaşan dostlarına teşekkür eden Canan ve Mehmet Turançifti; “Evlat acısı gerçekten çok ağır, tarifsiz.  Oğlumuz 14 yaşına kadar gayet sağlıklıydı. Aniden hastalandı. Amansız hastalığa yakalandığı anlaşıldı. 2,5 yıldır hastanelerde iyileşmesi umuduyla tedavi gördü. Ama maalesef tıbbın çaresiz kaldığı an gelmişti. Oğlumuzu sonsuzluğa uğurladık.  Gerek telefonla arayan, gerek Damar’daki evimize taziye ziyaretinde bulunan, gerekse cenazemize katılan, acımızı paylaşan tüm dost, akraba ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”
HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: artvin

Diğer Ekonomi haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.