“İYİLER MUTLAKA KAZANIR.”

“İYİLER MUTLAKA KAZANIR.”
“İYİLER MUTLAKA KAZANIR.”12.01.2018 09:21


 

İyi Parti Artvin İl Teşkilatı İyi Parti Giresun İl Başkanlığı’nın açılış törenine katıldı. Bir otobüs ile Giresun’a giden İyi Partililer, Karadeniz’de ve Türkiye’de siyaset rüzgârının iyi parti ile fırtınaya dönüştüğünü, insanlara heyecan ve umut geldiğini bunu göstermemek için iktidarın yazılı ve görsel basına baskı yaptığını iddia etti.

 

İyi Parti Artvin Kurucu İl Başkanı Filiz Akyüz, açılış sonrası Artvin'e döndükten sonra yaptığı açıklamada; “İyi Parti Türkiye genelinde hızla teşkilatlanıyor. Biz Artvin olarak teşkilatlanmayı tamamen bitirmiş, bugün seçim olsa seçime hazır hale gelmiş ilk il biz olduk. Bundan dolayı da çok mutluyuz. Bu oluşumda yoğun emek harcayan değerli partilerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

MİLLETİN GÖNÜL EKRANINDAKİ İYİ PARTİ’Yİ NASIL ENGELLEYECEKSİNİZ?İYİ

PARTİYE İNANILMAZ ENGELLER ÇIKARTILIYOR  AMA BİR BİR AŞIYORUZ!

İyi Parti kurulmadan önce de, kurulduktan sonra da inanılmaz engeller çıkartılmaya devam ediliyor. Bu partinin asıl kurucu unsuru halk olunca hiçbir engel bu kutlu, vatan, millet yürüyüşünü engelleyemiyor.

Yazılı, görsel Havuz medyası sayfalarına yer vermesin, TV’leri görmesin. Halkın en büyük tirajlı halkın yüreğiyle yazdığı gazeteler bu gerçeği haykırarak yazıyor. Milletin dev ekranlı yürekleri İyileri görüyor. Kötüleri de çok iyi görüyor ve gösteriyor.

HALKTA KARŞILIĞI YOK DİYEN İKTİDARIN SÖZCÜSÜNÜ

MEYDANLARDAKİ KALABALIKLAR YALANLIYOR!

Giresun’da gördüğümüz kalabalık, ilgi, samimiyet, coşku hepimizi çok duygulandırdı. Çünkü hükümet sözcüsü TV’lere çıkıp, İyi Parti’nin Halkta karşılığı yok” yalanını meydanlar adeta deşifre ediyor. Karadeniz’de, Ege’de, İş Anadolu’da, Doğu’da, Güneydoğu’da, Akdeniz’de, Trakya’da İyi rüzgârlar esiyor, bu umut rüzgârları yurdun dört bir yanını sarmış durumda. Biz bunu gittiğimiz her yerde görüyoruz.

İyi Parti insanlara yalan söylemiyor, yapamayacağı bir şeyin vaadini de vermiyor. İyi parti insanlara para dağıtmıyor, İyi parti ile birlikte gündemi artık Türk Halkı belirliyor. iktidarın sözlerine artık inanmıyor. İnsanımız önce vatan diyor. Bu millet Ege’deki 18 adayı da görüyor.

Bu millet milyonlarca işsizi de görüyor. Bu millet atanamayan 400 bin öğretmeni, iş bulamayan 1 milyon üniversiteli gençlerimizi de görüyor. Kısacası bu büyük Türk Milleti yalanları da doğruları da yaşananları da görüyor ve not ediyor.

 

Genel başkanımız Sayın Meral Akşener, yüzlerce korumalarla gezmiyor. Sayın Akşener, halkın arasında, halkın korumasında, halkın yüreğinde, halkımızla el ele, yan yana, gönül gönüle yürüyor. Bu fotoğraflar samimiyeti, milletin liderini bağrına bastığını gösteriyor. Onun için beyhude engellemelere devam ediyorlar.

BU OK BİR KERE YAYINDAN ÇIKTI

Bu ok bir kere yayından çıktı. Hedefine varmak üzeredir. İlk seçimde şunu göreceğiz. Bu büyük Milletin bağrından çıkmış, bir ülkenin asla bir kişinin iki dudağı arasında olamayacağı, nice vatan yürekli insanların bu ülkede var olduğunu ve zamanı geldiğinde aslanlar gibi ortaya çıkacağını hep birlikte İyi Parti ile Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’le göreceğiz.

“İYİLER MUTLAKA KAZANIR”

Daha önce Türkiye’nin dört bir yanında 4 Ocak’ta Giresun’da biz muhteşem yürüyüşü, birlikteliği, o muhteşem inancı gördük. Unutmasınlar ki hani güzel bir söz vardır. “İyiler Mutlaka kazanır.” Çünkü bu yola çıkan insanlar iyi, Çünkü memleketin, vatanın, milletin en zor anında yola çıkanlar iyi.”dedi.

 

HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: iyi

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.