“HUKUK VE DANIŞMANLIK” ALANINDA GÜRCİSTAN’DA BİR İLK COHEN LAWYERS&CO HUKUK VE DANIŞMANLIK OFİSİ AÇILDI!..

“HUKUK VE DANIŞMANLIK” ALANINDA GÜRCİSTAN’DA BİR İLK COHEN LAWYERS&CO HUKUK VE DANIŞMANLIK OFİSİ AÇILDI!..
Gürcistan Acara Özerk Bölgesi başkenti Batum, her alanda büyümeye devam ediyor. Kış nüfusunun yani yerleşik nüfusun 200 bini, turizm sezonunda 2 milyonu aşan nüfusu ve hareketliliği ile bölgenin en önemli kültür, sanat ve yaşam kenti olarak dünyaya mesajlar gönderiyor. Kısa sürede çok büyük ilerlemeler kaydeden Batum, büyüme trendi ile birlikte yeni meslek ve iş alanlarına da ihtiyaç duyuyor. 14.05.2019 08:55
Özellikle bu şehirde ve Gürcistan genelinde uluslararası yatırım şirketlerinin hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti alabilmesi için kapsamlı bir avukatlık ve hukuk bürosuna ihtiyaç duyuldu. Bu alanında ilk hukuk bürosu Gürcistan, Türkiye ortaklığıyla kuruldu.
COHEN LAWYERS&CO adıyla açılan Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı Bürosunun açılışına, Gürcistan’dan MÜSİAD BATSİADİ yöneticileri ve başkanları, Gürcistan’da iş yapan Türk yatırımcı iş insanları, inşaat tekstil nakliye firma sahipleri, fabrikatörler ,
Ajara Özerk Bölgesi Batum Belediye Başkan Yardımcısı Tengiz Pedridze , Ajara Özerk Bölgesi uluslararası Batum departmanlığı başkanı Jaba Tubushi, sinema camiasından ünlü oyuncu sanatçı Zurab Tsintskiladze , Mali Müşavir Maria Peikrishvili , siyasi isimler , metro grup yönetimi.
Artvin’den Artvin Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Atan, Artvin Faal Gazeteciler Derneği (AFGAD) Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, AA Muhabiri Bayram Sarayoğlu, İHA muhabiri Ziya Akyıldız. Avukat Ceren Cebeci’nin annesi Sevda Cebeci, babası Mehmet Cebeci, Mali Müşavir Okan Ersöz, ve davetliler katıldı. 
GÜRCİSTAN, RUSYA, UKRAYNA, TÜRKİYE VE İSRAİL’DE
ULUSAL VE ULUSLARARASI HUKUK DANIŞMANLIĞI YAPIYORUZ
10 Mayıs 2019 Cuma günü saat 13.30’da Nev Boulevard Lekh and Maria Kachinsky Str. 1a. Block C Floor 16 Appartment C 1504 adresinde açılan ofisin Türkçe açılış konuşmasını ofis ortaklarından Avukat Ceren Cebeci yaptı. Cebeci yaptığı kısa konuşmasında;
“Yerli ve yabancı müvekkillerimizin takım bilinci ve kurumsal çalışma ile hukuksal olarak tüm problemlerine çözüm odaklıyız. Ulusal ve uluslararası firmalara yatırımcılara, Gürcistan, Rusya, Ukrayna, Türkiye ve İsrail’de hukuk danışmanlığı yapmaktayız.
HER TÜRLÜ HUKUK ALANINDA 
GÜVENİLİR, KALİTELİ, ŞEFFAF VE SONUÇ 
ODAKLI PROFESYONEL HUKUKİ 
HİZMET VEREN BİR AVUKATLIK OFİSİDİR
Avukatlık Ofisimiz Gayrimenkul ve İmar Hukuku, Kadastro Hukuku, Ticaret Hukuk, Eşya Hukuku, Tüketici Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku ile İcra-İflas Hukuku alanında çalışmakta olup, Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermektedir. Ceza, ticaret, aile, iş, kamu her alanında ilk derece istinaf ve temyizde AİHM. Tahkim mahkemelerinde yetkiliyiz.
Çözüm ortakları ile işbirliği içerisinde olup hukukun her alanında yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilere Türkçe ve İngilizce dillerinde hukuki hizmet sağlamaktadır.”dedi.
Mesleki etik kurallarından ödün vermeksizin her türlü hukuk alanında güvenilir, kaliteli, şeffaf ve sonuç odaklı profesyonel hukuki hizmet veren bir avukatlık ofisidir. Bu kapsamda, müvekkillerini temsil, sözleşme düzenleme, yasal danışmanlık ve uyuşmazlıkların çözümü gibi çeşitli hukuksal konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Ardından şirket ortaklarından Lasha Seferteladze, Gürcüce ve İngilizce yaptığı konuşmasında kısaca yapacakları danışmanlık ve hukuk alanlarını anlattı ve açılışı onurlandıran konuklarına teşekkür etti. Açılışın ardından ikramlara geçildi ve bir süre 16. Katta sohbetler yapıldı.
ANNE BABA OLARAK ELBETTE 
ÇOK MUTLU VE GURURLUYUZ
Kızları Avukat Ceren’in, Gürcistan’da bir ilkin gerçekleştiği iş kolunda iş ortaklardan birisi olmasından dolayı duydukları mutluluğu dile getiren anne Sevda, baba Mehmet Cebeci; “Ceren, çok zor bir süreçten geçti. Gürcistan’da dil öğrendi, İngilizce, Gürcüce ve Türkçe bilmesi, Hukuk Fakültesinden mezun olması, ona böyle bir iş kapısı açtı. Biz bu işe gönül koyan ve yola çıkan tüm ortakları tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Artvin’den kalkıp açılışımıza gelen çok değerli dostlarımıza, yerel ve ulusal basınımıza gönülden teşekkür ediyoruz” şeklinde duygularını dile getirdiler.
Türkiye’den, ya da Gürcistan’da, Rusya’da, Ukrayna’da bulunan Türk iş insanları, şirket sahipleri ve kişiler avukatlık ve hukuk danışmanlık şirketi COHEN LAWYERS&CO ne ulaşmak için Legalbatumi@gmail.com adresinden Türk ortak Avukat Ceren Cebeci’nin Türkiye numarası 0543 544 03 05
Gürcistan numarası ise +995 555 46 96 13 numaralı telefonu aramanız yeterli olacak. Türkiye, Gürcistan hattında iş yapan, yatırım yapan iş insanları, şirket sahipleri bu numaraları bir yerlere not etmeyi unutmayın. Bir gün size de mutlaka lazım olacak diyor  Av. Ceren Cebeci ve ortaklarına başarılar diliyoruz.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK
Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.