AKŞENER’DEN MCKINSEY TEPKİSİ

AKŞENER’DEN MCKINSEY TEPKİSİ
Ekonomi ve 16 bakanlığın mckınsey’in yönetimine, kontrolüne teslim edilmesi anlamına gelecek bu uygulumaya twitter’den sert bir açıklama geldi.30.09.2018 19:35
 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bu çok önemli  açıklamasını İYİ Parti İl Başkanı olarak  atanan ve yönetimini oluşturma çalışması içinde olan Necat  Kaşıkçı Artvin Kamuoyu ile paylaştı. İYİ Parti İl Başkanı Necat Kaşıkçı, “ekonominin iyi  gitmediğini yıllardır biliyoruz. Bunu gerek ekonomi uzmanları, gerekse muhalefet partileri sürekli dile getirdiler.  Ülkenin iyi yönetilemediği son gelen haberle artık açığa çıkmıştır. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in tepkisini yerel basın aracılığı ile Artvin halkıyla paylaşıyoruz.”dedi. 
AKŞENER'DEN ÇOK SERT MCKİNSEY TEPKİSİ: 
“TÜRK MİLLETİ SİZİ ASLA AFFETMEYECEK!..”
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hazine Bakanı Berat Albayrak'ın Maliyet ve Dönüşüm Ofisi için Amerikan şirketi McKinsey ile çalışacaklarını açıklamasına tepki gösterdi.
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 'ın yeni program bünyesinde kurulan Maliyet ve Dönüşüm Ofisi için Amerikan şirketi  McKinsey ile çalışacaklarını açıklamasının yankıları devam ediyor.
‘McKinsey ile çalışmaya karar verdik’
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, McKinsey ile çalışma kararına ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sormazlar mı, o kadar yerli ve millî diye konuşurken nereden çıktı bu Amerikan şirketi diye?" ifadelerini kullandı.
Hükümete yönelik eleştirilerde bulunan Akşener'in açıklamaları şöyle: "Damat “ ABD merkezli yönetim danışmanlığı şirketi McKinsey ile çalışmaya karar aldık” dedi. Sormazlar mı, o kadar yerli ve millî diye konuşurken nereden çıktı bu Amerikan şirketi diye? Devletin içini boşattılar, McKinsey adı altında ülkeyi IMF’ye teslim ettiler.Türkiye Cumhuriyeti’nin anahtarlarını Amerikalı kayyuma veriyorlar.- TBMM kontrolü yok! - Sayıştay denetimi yok! - Merkez Bankası yok! - Yerli ve millî hiçbir kurumumuz yok!  Beyler, Devletimizi yabancı ülkelere teslim ediyorsunuz. Türk Milleti sizi asla affetmeyecek!"  
Meral Akşener
✔@meral_aksener-  Damat “ABD merkezli yönetim danışmanlığı şirketi McKinsey ile çalışmaya karar aldık” dedi.  Sormazlar mı, o kadar yerli ve millî diye konuşurken nereden çıktı bu Amerikan şirketi diye? Devletin içini boşattılar, McKinsey adı altında ülkeyi IMF’ye teslim ettiler.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.