GAZETECİ’ AYDIN TATAR’DAN GAZETECİLERE ANLAMLI DESTEK KGK VE TSO İŞ BİRLİĞİYLE ÇALIŞAN GAZETECİLERE DESTEK

GAZETECİ’ AYDIN TATAR’DAN  GAZETECİLERE ANLAMLI DESTEK  KGK VE TSO İŞ BİRLİĞİYLE ÇALIŞAN GAZETECİLERE DESTEK
Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Artvin İl Temsilciği tarafından çalışan gazetecilere destek olmak amacıyla gıda malzemesi dağıtıldı.07.05.2020 12:53
Artvin il genel meclis üyesi ,Küresel gazeteciler Artvin il temsilcisi ve 22 yılık gazeteci Aydın Tatar bu zorlu süreçte meslektaşlarını unutmadı. 

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Artvin  İl Temsilciği tarafından çalışan gazetecilere destek olmak amacıyla gıda malzemesi dağıtıldı.
Salgın ortamında çalışan gazeteciler için bir çalışma yapan KGK Artvin  İl Temsilcisi Aydın TATAR  Hopa , Artvin  Ticaret ve Sanayi Odaları sponsorluğunda kentte görev yapan tüm basın mensuplarına gıda dağıtımı yaptı.
KGK Artvin İl Temsilcisi Aydın TATAR , yaptığı yazılı açıklamada, "KGK Genel Başkanımız Mehmet Ali Dim'in teşvikleriyle böylesi bir kriz ortamında bizler de Artvin 'deki meslektaşlarımız için neler yapabileceğimizi düşündük. Bu konuyu Artvin merkez ticaret odası başkanı Seçkin Kurt ve Hopa ticaret ve sanayi odası başkanı Osman Akyürek’ e açtık. Kendileri sağ olsun bizi ikiletmediler. Teklifimiz kabul edildi. Derhal harekete geçerek birer gıda paketi hazırlattılar. Her koşulda gece gündüz demeden gerek sahada gerekse ofislerinde, habercilerinden, tasarımcılarına ve hatta gazete dağıtımı yapan çalışan gazeteci arkadaşlarımıza gıda paketleri, teslim etmeye başladık. Artvin in tüm ilçelerinde görev yapan çalışan gazetecilere gıda yardımımızı ilettik . Bundan sonrada küresel gazeteciler il temsilcisi olarak her zaman çalışan gazetecilerin yanında yer almaya devam edeceğim " ifadesini kullandı. 
Küresel gazeteciler il temsilcisi Aydın TATAR ‘ın girişimleriyle yapılan bu sosyal yardımlaşma gazeteciler tarafından memnuniyetle karşılanırken KGK il temsilcisi Aydın TATAR’a , Hopa ticaret ve sanayi odası başkanı Osman Akyürek , Artvin ticaret odası başkanı Seçkin Kurt a teşekkür ettiler.


Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.