SERKAN ŞENTÜRK SONSUZLUĞA UĞURLANDI!.

SERKAN ŞENTÜRK SONSUZLUĞA UĞURLANDI!.
Artvin Hatila Yolu’nda 9 Eylül 2018 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonrasında olay yerinde vefat eden Serkan Şentürk, gözyaşları arasında toprağa verildi.10.09.2018 20:44
Artvin Hatila Yolu’nda 9 Eylül 2018 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonrasında olay yerinde vefat eden Serkan Şentürk, gözyaşları arasında toprağa verildi.
9 Eylül 2018 Pazar Hatila Yolu’nda meydana gelen elim kaza sonucu hayatını kaybeden Serkan Şentürk için 10 Eylül 2018 Pazartesi günü (Dün) Merkez Camii’nde cenaze namazı kılındı. Namaz öncesinde Serkan Şentürk’ün yakınları taziyeleri kabul ettiler. 
 10 Eylül 2018 Pazartesi öğlene müteakip kılınan Cenaze namazına Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, CHP Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk,  CHP İl Başkan Yardımcısı İsmail Usta,  DİSK Genel İş Artvin Şubesi Başkanı Selim Bilgin,  Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Orhan Uçar, Loförler Odası Başkanı Şeref Öngüner, Şoförler Odası Başkan Yardımcısı Remzi Yıldız, Serkan Şentürk’ün meslektaşları, yakınları ve arkadaşları katıldılar. Elim bir kazada kaybedilen Serkan Şentürk için yapılan duaların ardından cenaze Atanoğlu mezarlığına götürüldü. Burada okunan Kuran-ı Kerim ve dualar eşliğinde toprağa verilen Serkan Şentürk’e haklar son bir kez helal edildi. Şentürk ailesinin oldukça üzgün oldukları gözlenirken cenazeye katılanlarda taziyelerde bulunarak ailenin acısını paylaşmaya çalıştılar.
KAZA NASIL OLMUŞTU?
Artvin 9 Eylül 2018 Pazar sabahına üzücü bir haber ile uyandı. Kamyonu ile Hatila Taşlıca Köyü’ne odun yüklemeye giden Serkan Şentürk(43), sabahın erken saatlerinde Cam teras civarlarında yaklaşık 400 metrelik uçuruma yuvarlandı. Ekmeğini yıllardır kamyonculuktan sağlayan Serkan Şentürk kazada can verdi.
Edinilen bilgiye göre kooperatife odun yüklemek üzere Taşlıca civarına gitmekte olan Serkan Şentürk yönetimindeki kamyon 9 Eylül 2018 Pazar sabahının erken saatlerinde henüz bilinmeyen nedenden dolayı uçuruma yuvarlandı.
Yoldan geçenlerin jandarma ekiplerini durumu bildirmesinin ardından olay yerini AFAD ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Yaklaşık 400 metrelik uçuruma yuvarlanan kamyona ekipler ulaşarak Serkan Şentürk’ün cansız bedenini uçurumdan çıkardılar.
Kazada hayatını kaybeden Şentürk’ün cesedi, AFAD ve Jandarma ekiplerince uçurumdan çıkarılarak Artvin Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, kamyonun çıkarılma çalışmaları başlatıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatılırken, Artvin’in tanının isimlerinden olan ve yıllarca ekmeğini kamyonculuktan sağlayan, kamyoncular arasında sevilen ve sayılan bir sima olan Serkan Şentürk’ün bu talihsiz kazada hayatını kaybetmiş olmasının ise üzüntüsü yaşandı.


Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.