TEMA İL TEMSİLCİLİĞİNDEN BAŞKAN ELÇİN’E ZİYARET

TEMA İL TEMSİLCİLİĞİNDEN BAŞKAN ELÇİN’E ZİYARET
Tema Artvin İl Temsilcisi Elif Kübra Bağrıyanık ve Tema Gönüllüleri Başkan Demirhan Elçin’i 17 Nisan 2019 Çarşamba günü makamında ziyaret etti.19.04.2019 13:15
 Başkan Elçin’in her zaman doğa ve çevre hassasiyetiyle tanınmış bir insan olduğunu belirten Elif Kübra Bağrıyanık,”Sayın Başkanım. Bugün Tema Gönüllüleri ile sizleri ziyaret ediyoruz. Görevinizde başarılar diliyoruz.
BİZ BELEDİYE İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ
Biz tema Gönülleri olarak sizleri daha önceden doğa ve çevre konusundaki hassasiyetinizden ve verdiğiniz desteklerinizden tanıyoruz. Biz, TEMA olarak Belediye ile birlikte etkinlikler yapmak istiyoruz. Örneğin, halkı çöp konusunda bilinçlendirmek için şehirde tekinlik yapmak istiyoruz. Kafkasör’de buna benzer etkinlik yapmak istiyoruz. Belediye ile birlikte. Çevremizi kirletmemek için farkındalık çalışmaları yapmak istiyoruz.
TEMA Artvin İl Temsilciliği olarak bizler zaman zaman etkinlikler yapmaktayız. Bu etkinliklerimizle yaşam alanları, doğa ve çevremizi korumak için okullarımızdan tutun da sokaklarımıza kadar, yediden yetmişe herkese ulaşarak bilgilendirme çalışmalarında bulunuyoruz.
TEMA'NIN 500 BİNİ AŞKIN GÖNÜLLÜSÜ VAR!..
Kurum ve kuruluşlarla, STK’larla birlikte çalışmalarımızı yapmıyoruz. Mayıs Ayının ilk haftasında TEMA gönüllüleri ile Samsun gezimiz olacak. Bu etkinliğimize üniversiteli Gönüllü TEMA’cıları götüreceğiz. TEMA’nin 500 bini aşkın gönüllü üyesi bulunuyor. Bu bakımdan Türkiye’nin dört bir yanında etkinliklerimizle, çalışmalarımızla Türkiye Çöl olmasın diyoruz. Yemyeşil bir Türkiye mümkün diyoruz. Ve bunun için çalışıyoruz. Bizi kabul ettiğiniz için, sohbetiniz için, çayınız için teşekkür ediyoruz.”dedi.
TEMA'NIN KURUCULARINDAN OLAN NİHAT GÖKYİĞİT
ARTVİN'İN YETİŞTİRDİĞİ DEĞERLİ BİR BÜYÜĞÜMÜZDÜR
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’de TEMA’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek;”Sizi biraz beklettiğim için özür diliyorum. Gerçekten çok yoğun bir ziyaret programı var. TEMA’yı çok iyi biliyorum. Çünkü ben de çevreye, doğaya, yaşam alanlarına çok değer veriyorum. Bu bakımdan TEMA bizim her zaman paydaşımız olmuştur.
ARTVİN BELEDİYE BAŞKANI OLARAK SAYIN KARACA, SAYIN GÖKYİĞİT VE SAYIN ATAÇ'A ARTVİN'DEN SAYGI VE SELAMLARIMI SUNUYORUM
Elbette ki birlikte birçok projeyi yürütebiliriz. Bundan büyük memnuniyet duyarım. Biliyorsunuz, TEMA’nın kurucularından 2 değerli insanımızdan biri olan Sayın Nihat Gökyiğit Bizim çok değerli bir ağabeyimizdir. Artvin’in yetiştirdiği çok değerli bir insandır. Artvin’e Artvin eğitimine sağladığı katkıları çok değerlidir. TEMA’nın mimarları Sayın Hayrettin Karaca ve Nihat Gökyiğit’e, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Deniz Ataç’a sizlerin aracılığıyla Artvin’den saygılarımı, selamlarımı gönderiyorum..
Artvin Belediyesi olarak bizim yapabileceğimiz ne varsa yapmaya hazırım. Henüz göreve yeni başladım. Her şeyin listesini çıkarıyorum. Kısa süre sonra her şey rayına oturacak. O zaman size daha net şeyler söyleyebilirim. Geldiğiniz için ben teşekkür ediyorum.”dedi.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.