TRUMP'TAN MÜSLÜMANLARA RAMAZAN MESAJI! İSRAİL'İN GAZZE BOMBALARIYLA GELDİ!

TRUMP'TAN MÜSLÜMANLARA RAMAZAN MESAJI! İSRAİL'İN GAZZE BOMBALARIYLA GELDİ!
ABD Başkanı Donald Trump, ramazan dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, "Melania ile ABD'de ve dünyadaki tüm Müslümanlar için bu kutlu ayın mübarek olması dileklerimizi iletiyoruz." ifadelerini kullandı. 06.05.2019 13:22
Trump, "Bu ay boyunca hepimizin, bize verilen nimetleri düşünme ve birbirimizle daha büyük dostluk kurma fırsatı var. Ramazanın maneviyatıyla hepimiz daha uyumlu ve saygılı bir toplum seviyesine ulaşabiliriz." değerlendirmesinde bulundu
Ardından AB sözcüsünden açıklama geldi. Evlere şenlik bir açıklama!.. Mogherini: Gazze'deki Filistinli militanların roket atışları acilen sonlandırılmalı
İsrail'in Gazze'ye düzenlediği hava saldırıları sonucu ölen Filistinli sayısı 17'ye, yaralı sayısı ise 110'a yükselirken, Avrupa Birliği (AB), Gazze'den İsrail'e yönelik roket atışlarının acilen sonlandırılması çağrısında bulundu. Yapılan açıklamada İsrail'in hava saldırıları sonucu ölen ve yaralanan Filistinlilere değinilmemesi dikkati çekti.
Şimdi; dün akşam İsrail, Ramazan ayının başlamasıyla Gazze'ye bombalarla saldırıyor. ABD bunu destekliyor, İsrail kendi güvenliği için yapıyor diyor!. Bugün Ramazan mesajı yayınlıyor. Bu müslümanlar gerçekten Trump'ın düşündüğü kadar aptal mı? Maalesef öyle!..
(Bu arada aklıma geldi... Ne oldu FETÖ'nün iade konusu? Hani Ver hocayı Al Papazı manşetleri atılmıştı yandaş medyada? Bu Trump bizimle gerçekten dalga geçiyor. Yada bizimkiler gerçekten istemiş gibi yaptı. Üstelik Papazı da verdik!)
ABD'ye, Avrupa'ya kaçabilmek için Akdeniz'den, Ege'den, okyanuslardan ceviz kabuğu gibi sallarla denizlerde boğuluyorlar!.. celladına aşık bir topluluktan söz ediyorum..
Hani türbanlı bir kız vardı. Keşke bizi İngilizler yönetseydi diyen, Ve hani bir Fesli vardı,sarayda tarihçi diye ağırlanan(!) keşke Yunan galip gelseydi diyen.. Ben mesajımı alıyorum. Eğer bugün gözyaşı içindeysek, alkanlar içindeysek, yoksulsak, zavallı durumuna düşmüşsek, hep bunları algılayamamaktan dolayıdır!.. Ve ne yazık ki bütün umutlarım giderek tükeniyor..
Hedef 2023 diyorlar ya; sizce 4,5 yılda ne yapacağız? nasıl bir hedefe varmış olacağız? tüm fabrikaların kapısına kilit vurulmuş, köy okullarının kapatılmasıyla birlikte köyler tamamen boşaltılmış, Türkiye'nin 3/1'ne denk gelen yaklaşık 250 bin km karelik toprak maden sahası diye yabancı maden şirketlerine çıkarılan madenin %98'i şirketin malı olması kaydıyla(!) satılmış, 10 milyonlarca işsiz, fakir ve yoksul yaratılmış, fabrika arazileri rantçılara peşkeş çekilmiş, dereler, madenler, ormanlar satılmadık tek bir varlık kalmamış, her şeyi ile dışa muhtaç bir Türkiye 2023'te ne olabilir nasıl bir hedefe varabilir ki?
Ben bir yurttaş olarak diyorum ki 2023'e kadar uyanmazsak, sonsuz uykuya dalmış olacağız!..
KAHROLSUN EMPERYALİZM, KAHROLSUN SİYONİZM, KAHROLSUN TERÖRİZM DİYEN MİLLİYETİ, ÜLKESİ, TABİYETİ, CİNSİYETİ NE OLURSA OLSUN İNSAN KAVRAMI KUTSALINA İNAN TÜM DÜNYA İNSANLARI BİR ARAYA GELEMEDİKÇE BU "ÖLÜM" FİLMİ ÇEKİMİ SONSUZA KADAR DİZİ HALİNDE YAYINLANIR, DURUR!
(SAMİ ÖZÇELİK)

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.