ARTVİN’DE GÖREV YAPAN EĞİTİM SEN'Lİ ÖĞRETMENLERİN MÜZİK VE ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMINA DAVETLİSİNİZ!.

ARTVİN’DE GÖREV YAPAN EĞİTİM SEN'Lİ ÖĞRETMENLERİN MÜZİK VE ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMINA DAVETLİSİNİZ!.
Artvin Eğitim Sen'e üye Öğretmenlerinden oluşan Türkü ve Şiir gecesinin bu yılın 2. ve son programını düzenliyor. 26.12.2018 11:46
Artvin Eğitim Sen Şubesi tarafından Türkü ve Şiir Gecesi düzenleniyor. Tamamı ilimizde görev yapan Eğitim- Sen üyesi öğretmenlerden oluşan Türki ve Şiir gecesinin ilki bu yıl 15 Nisan 2018 tarihinde yapılmış Artvin halkı tarafından büyük bir beğeniyle izlenmiş, öğretmenlerin performansı büyük alkış almıştı. 
Bu programın mutlaka tekrarı istenmişti. Halkın beğenisi ve isteğine kayıtsız kalmayan Eğitim Sen Artvin Şubesi, yılın 2. Ve son etkinliğini yılbaşından 3 gün önce 27 Aralık 2018 Perşembe günü Saat 19.00’da Artvin Çoruh Üniversitesi Çayağzı (Korzul) yerleşkesi'nde bulunan A. Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapacak.
EĞİTİM SENDEN MUHTEŞEM BİR 
TÜRKÜ VE ŞİİR GECESİ DAHA
Eğitim sen üyesi edebiyat ve müzik öğretmenlerinin Funda Yılmaz Sarı, Cihan Kalın, Osman Medetoğlu, Feyza Pınar Ercikti, Savaş Sarı, Bilgehan Erdem, Çiğdem Yıldırım, Özkan Gürgen, Canan Aydın, Erhan Önen birbirinden güzel şiir ve türküleriyle, İlimizdeki müzik konulu her etkinlikte yer alan ilk akla gelen isimlerden Osman Medetoğlu Soner Özvar, Gökberk Kumaş ve Doruk Yıldırım enstrümanlarıyla eşlik edecekler.
Böylesine güzel bir geceyi büyük bir fedakârlıkla düzenleyen Eğitim Sen Üyesi müzik ve Edebiyat öğretmenlerine teşekkür eden Başkan Köksal Gümüş,”Eğitim Sen Artvin Şubesi olarak müzik ve edebiyat öğretmenlerimizden oluşan öğretmenlerimizin hazırladığı Türkü ve Şiir dinletisinin bu yıl yoğun istek üzerine, söz verdiğimiz gibi yıl içinde 2.sini yapıyoruz.
TÜM HALKIMIZ YILIN SON PROGRAMINA DAVETLİDİR
Gerçekten çok güzel tıpkı 8 ay öncesinde Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi’nde yaptığımız gibi yine gönülleri mest etmeye, Anadolu ezgilerini, bir de fedakâr, cefakâr müziğin eğitmenlerimizden, öğretmenlerimizden bir kere daha dinleyeceğiz. . Bu programın gerçekleşmesi için emeği geçenlere, salonumuzu dolduracak olan, alkışlarıyla bizlere manevi desteğini verecek çok değerli müziksever ve şiir sever Artvin Halkına şimdiden teşekkür ediyor, bu güzel ve çok özel programımıza tüm halkımızı davet ediyorum.“dedi..
HABER: SAMİ ÖZÇELİK

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.