ARTVİN’DE YENİ BİR MİMARLIK OFİSİ AÇILDI

ARTVİN’DE YENİ BİR MİMARLIK OFİSİ AÇILDI
Genç Mimar Merve Keskin ve Nişanlısı Çevre Tasarımı İç Mimar Tayfun Yapar birlikte ofislerini açtılar.25.12.2018 08:10
Bir süre önce nişanlanarak meslektaşlıklarıyla birlikte bir ömrü paylaşmanın ilk adımını atan gençler ofislerini İnönü Caddesi Keskin İş hanının 3. Katında açtı. Merve Keskin'in babası İş adamı Saffet Keskin'de açılışa katılan davetlilere ve konuklara teşekkür etti.
Açılışa ARTSO Başkanı Seçkin Kurt, CHP Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, Keskin ailesi ve yapar alisinin dost, arkadaş ve akrabaları katıldı.
BU GÜZEL BİRLİKTELİK BİR ÖMÜR BOYU SÜRSÜN
Açılış kurdelesini CHP Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, ARTSO Başkanı Seçkin Kurt, Ofis sahipleri Merve Keskin, Tayfun Yapar birlikte yaptı. Kurdele kesimi öncesi kısa bir konuşma yapan ARTSO Başkanı Seçkin Kurt,
“Bugün 2 genç kardeşimiz Merve keskin ve Tayfun Yapar birlikte ofis açarak kendi illerinde hizmet vermeyi, memleketlerine değer katmayı seçmişler. Bir süre önce hayatlarını birleştirme kararı alan Merve ve Tayfun, burada da yeni bir birlikteliklerini açıklamış oldular. Bu birliktelik bir ömür boyu sürsün. Ofisiniz ilimize ülkemize hayırlı uğurlu olsun diyor, başarı ve bol kazançlar diliyorum.”dedi.
İÇ VE DIŞ MİMARLIKLA ARTVİN'İ GÜZELLEŞTİRMEK
İÇİN ÇALIŞMANIZ VE BAŞARILI OLMANIZ DİLEĞİYLE...
CHP Belediye Başkan adayı Demirhan Elçin’de yaptığı kısa açıklamasında; “ Sizler mimar ve iç mimarsınız. Sizden Artvin’in dış ve iç görünümünü daha güzel hale getirilmesi için çalışmanızı istiyorum. Ben bu konuda inanıyorum ki 31 Mart sonrası Artvin belediyesi olarak bilgilerinizden yararlanmak adına beraber çalışacağız. Sizden fikir ve proje alanında katkı sunmanızı istiyoruz. Öyle bir ofis açmışsınız ki, komple olmuş. Hem Çevre tasarımı İç Mimarlık hem de mimarlık . İçi de var dışı da var. Danışmak, iş yapmak için insanlar size gelecek demektir. Sizinle Artvin güzelleşecek diyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”dedi.
Konuşmaların ardından kurdele kesildi. Konuklara açılış ikramları sunuldu. Açılışın ardından konuklarını ağırladıktan sonra uğurlayan Merve Keskin ve Tayfun Yapar, açılışa katılan dostlara teşekkür etti.
İLİME BİR MİMAR OLARAK DÖNMENİN VE BÖYLE 
BİR OFİS AÇMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM.
Mimar Merve Keskin;” Ben İstanbul Yıldız Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden 2014 yılında mezun oldum. Bu yıl içinde 2018 Temmuz ayında Çevre tasarımı ve İç Mimar Tayfun Yapar ile nişanlandık. Evlilik öncesi ilk birlikteliğimiz birlikte ofis açmamız oldu.
Ben doğduğum, büyüdüğüm, İlk, orta eğitimimi tamamladığım ilime bir Mimar olarak geri dönerek böyle bir ofis açtığım için çok mutluyum. Bana desteğini her zaman vermiş babama, aileme ve bugün bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Mimar Merve Keskin, Çevre tasarımı ve İç Mimar Tayfun Yapar Ofisi artık Artvin'in Artvin halkının hizmetindedir.”dedi.
BUGÜN 24 ARALIK 2018 İLK DÜĞÜNÜMÜZ OLDU
GERÇEK DÜĞÜNÜMÜZ İSE 14 TEMMUZ 2019'DA.
Birlikte açtıkları ofisin açılışını değerlendiren Mimar Merve Keskin’in nişanlısı Çevre tasarımı ve İç Mimar Tayfun Yapar, “ Bugün 24 Aralık 2018.. Nişanlım Mimar Merve Keksin ile birlikte ofisimizi açmış bulunuyoruz. Ben de İstanbul Gelişim Üniversitesi Çevre Tasarımı ve İç Mimarlık Bölümünden 2018 yılında mezun oldum. 14 Temmuz’da düğünümüz olacak. İlk düğünümüzü bugün ofisimizi dostlarımızla birlikte açarak yaptık. Bundan dolayı mutluyuz. Açılışımızı onurlandıran herkese çok teşekkür ediyorum.” Dedi.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.