BAŞKAN ELÇİN OLTU KIRDAĞ ŞENLİKLERİNE KATILDI

BAŞKAN ELÇİN OLTU KIRDAĞ ŞENLİKLERİNE KATILDI
Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin Oltu Belediyesinin organize ettiği Kırdağ Şenliklerine katıldı. Oltu Belediye Başkanı Necmettin Taşçı'nın davetlisi olarak şölene katılan 22.07.2019 11:42
Başkan Elçin, Oltu Belediyesinin düzenlediği Kırdağ Şenliklerinde yaptığı açılış konuşmasında;
" Kırdağ Şenliklerine bizi davet eden Oltu Belediye Başkanımız Sayın Necmettin Taşçı'ya Artvin Halkı adına teşekkür ediyorum."dedi. Belediye Başkanı seçildikten sonra parti rozetlerinin çıkarılıp, hizmet rozeti takıldığını, şehirde yaşayan herkesin Belediye başkanı olduklarına vurgu yapan Elçin; Belediye Başkanı seçildikten sonra parti rozetleri bir tarafa bırakarak tüm şehrin belediye başkanı olduklarını ve borçların hizmet yapmak için engel olmadığını ifade etti.
Başkan Elçin: “Yiğidin yaşadığı Oltulu Dadaşlar Artvinli hemşerilerimin adına hepinize selam getirdim. Necmettin Başkanımız bizim kalkınma birliğimizin başkanıdır onun bu yöneticilik tecrübesinden hepimiz faydalanacağız. Oltulular Necmettin başkanın temsili ile hizmeti ile onur duymalıdırlar. Belediye başkanları olarak, seçimlerden önce siyasi partilerin üyesi olarak bir yarış içerisine girdik.
Belediye başkanı seçildikten sonra parti rozetlerini bir yana bıraktık ve artık sadece Türk Bayrağı ve Atatürk rozeti vardır. Bütün halkımızın emrindeyiz. Belediyelerin borçları hizmet vermemizde mazeret olmayacaktır. Söz konusu vatan ve bayraksa gerisi teferruattır. Herkese iyi eğlenceler diliyorum.” Dedi.
Şenliklere BBP Genel Başkanı Mustafa Destici de katıldı.

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.