BEYAZ MASA NEDEN DÖNÜŞ YAPMADI?

BEYAZ MASA NEDEN DÖNÜŞ YAPMADI?
BEYAZ MASA NEDEN DÖNÜŞ YAPMADI?10.07.2018 13:37


Artvin’de Geçtiğimiz günlerde düğüne katılan Öztürk ailesi, 9 yaşındaki Kıvanç isimli çocuklarının açık su kanalına düşmesi korku dolu anların yaşamasına neden oldu. Aile Belediyi Başkanı Mehmet Kocatepe’den bu kanalın kapatılmasını istiyor.

Artvin’de hafta sonu ilginç bir olay yaşandı. Sevgi ve Murat Öztürk çifti önceki gün bir yakınlarının düğününe katılmak üzere Miralay Şükrübey caddesi üzerinde bulunan  Havuz (Star) Düğün  salonuna gittiler. Düğünün sona ermesinin ardından düğün salonundan ayrılan çift bir anda talihsiz bir olay yaşadı. Çiftin 9 yaşındaki  oğlu Kıvanç bir anda feryat etmeye başladı. Ne olduğunu anlamaya çalışan aile çocuklarının kaldırım üzerinde bulunan çukura düştüğünü gördü.

Koku ve telaş içinde çocuklarını bulunduğu yerden kurtaran aile soluğu hastanede aldı. Neyse ki küçük sıyrıklarla kurtulan 9 yaşındaki Kıvanç, üzerinde bulunan morluklarla taburcu oldu. Bu olayın ardından aile böyle bir olay bir daha yaşanmaması için konuru Artvin Belediyesi Beyaz masa bölümüne ihbar etmeye karar verdi. Yapılan görüşmede bir sonuç alamayan aile Beyaz masanın kendilerin dönüş yapmayınca  öfkeleri daha da arttı.

Konuyu gazetemiz muhabirlerine aktaran aile Artvin belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’den  kanalın üzerinde bulunan çukurluğun kapatılmasını istedi.

Aile yaptığı açıklamada şunları söyledi, “evet büyük bir felaket yaşadık şükür çocuğumuzda büyük bir şey yok. Ama insanlar düğün çıkışı karanlıkta araçlara tam o bölgeden biniyor. Ayrıca yaya kaldırımın bulunduğu yer. Daha küçük bir çocuk düşerse Allah korusun kötü şeyler olabilir. Bir beyaz masaya konuyu aktardık ama bize dönüş yapan olmadı. Artvin belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin bu tarz konularda ne kadar duyarlı olduğunu biliyoruz. Bunu haber yaptırmamızın nedeni başka çocuklar düşmesin. Buhün çok ucuza atlattığımız bu olay bize, yetkililere ders olsun ve gereken yapılsın. Amacımız budur.” İfadelerini kullandılar.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: beyaz

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.