BEYLİKDÜZÜ’NDEN ARDANUÇ’A SELAM VAR

BEYLİKDÜZÜ’NDEN ARDANUÇ’A SELAM VAR
BEYLİKDÜZÜ’NDEN ARDANUÇ’A SELAM VAR27.12.2017 11:23


Beylikdüzü Belediyesi’nden  kardeş belediye Ardanuç Belediyesi’ne selam var.  Artvin Faal Gazeteciler Derneği Başkan  Yardımcısı (AFGAD) Sami Özçelik ve Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Tatar, İstanbul’un en yeni ilçelerinden  birisi olan Ardanuç Belediyesi’nin kardeş Belediyesi  Beylikdüzü Belediyesi’ni ziyaret etti.

Başkan Ekrem İmamoğlu’nun yoğun işlerinden dolayı makamında olmaması nedeniyle Başkan Yardımcısı Mülayim Demirtaş’ı ve  Beylikdüzü Belediyesi CHPli meclis Üyesi Durmuş Şahin’i  ziyaret eden Özçelik ve Tatar, Beylikdüzü Belediyesi’nin Artvin Ardanuç Belediyesi’ne kardeş belediye olduğu için ziyarette bulunduklarını belirtti.

KARDEŞ BELEDİYENİZ ARTVİN-ARDANUÇ’TAN BEYLİKDÜZÜ’NE SELAM GETİRDİK

AFGAD Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, “Beylikdüzü Belediyesi’nin kardeş belediyesi Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir’in selamlarını getirdik. Beylikdüzü Belediyesi’nin kardeş belediye olması Ardanuç’a önemli katkılar sağladı.

BAŞKAN İMAMOĞLU ATATEPE’YE KARDA 3 KM YÜRÜYEREK ÇIKTI

Artvin İstanbul arasında bir dostluk köprüsü kurdu. Belediye Hizmet Binasının yapımında Beylikdüzü Belediyesi’nin önemli katkıları oldu. Başkan Ekrem İmamoğlu gerek temel atma töreninde gerek hizmet binasının açılışında Ardanuç’a geldi. Beylikdüzü Belediye Başkanı bunun dışında Artvin’i ziyarete geldi. Atatepe’de bulunan dünyanın en büyük Atatürk Heykeli’ne yaklaşık 5 Km yürüyerek çıktı.

Buradan canlı yayın yaptı. 10 binlerce insana bu muhteşem Atatürk Heykeli’ni ve Artvin’in doğasını canlı izletti.   Ekrem Başkan sosyal medyayı çok iyi kullanan sayılı başkanlardan birisi... İşlerinin yoğun olmasından dolayı görüşme imkânımız olmadı. Biz de kendisine hem kendi selamlarımızı hem de Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir’in selamlarını iletmiş olalım. Görevinizde, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.”dedi.

 KARDEŞ BELEDİYEMİZ ARDANUÇ’A BİZDEN DE SELAM OLSUN

Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Mülayim Demirtaş;”Artvin’e hiç gelemedim. Siz Artvin’den gelerek bizleri ziyaret ettiniz. Beylikdüzü Belediye olarak sizlere teşekkür ediyoruz. Ülkemiz doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine dünyanın en güzel ülkesidir. İnsanımız, dünyanın en güzel insanıdır. Kardeş belediye projesi kapsamında Artvin’in Ardanuç İlçesi belediyemizle kardeş ilçe olmuştur. Artvin’e gelmeyi çok arzu etmekteyim.”dedi.

 Beylikdüzü Belediyesi CHPli meclis Üyesi Durmuş Şahin, Biz meclis üyeleri olarak 2 kez Artvin’e gelerek kardeş belediyemiz Ardanuç’ta yapılan hizmet binasının hem temel atma hem de hizmet binasının açılışında bulunduk. Ardanuç, bizim kardeş belediyelerimiz içinde çok özel bir yere sahip. Gerek doğası, gerek insanları çok sıcak.

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, çok saygılı,  çalışkan, Ardanuç Halkı ile birlikte 3 dönemdir Ardanuç’a hizmet etmeye çalışan ve bunda da son başarılı olan bir kardeşimiz.  Başarılı belediye başkanları hem görevde bulundukları, il  ilçe yada beldeye, hem de partiye hizmet etmiş olurlar.

Beylikdüzü Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu çok çalışkan, sadece Beylikdüzü’nde değil, İstanbul’da çok sevilen örnek bir başkandır. Biz başkanımızla gurur duyuyoruz. Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir’e başarılarının devamını diliyorum.  Artvin’den gelerek bizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK

 


Etiketler: beylikdüzü

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.