BİRLEŞİK HAZİRAN HAREKETİ, 8 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ ARTVİN KENT ÇALIŞTAYI DÜZENLEYECEK.

BİRLEŞİK HAZİRAN HAREKETİ, 8 ARALIK CUMARTESİ  GÜNÜ ARTVİN KENT ÇALIŞTAYI DÜZENLEYECEK.
Haziran Hareketi’nin Artvin’de kentleşme sorunları üzerine düzenleyeceği etkinlikte, ekonomiden sanata, ekolojiden eğitime birçok konu işlenecek. 05.12.2018 08:31
Artvin Barosu Kongre Salonu’nda 10.00-18.00 saatleri arasında düzenlenecek olan çalıştay 9 oturumdan oluşacak. 
Çalıştayın ilk oturumunu Kent Kimliği ve Planlama adı altında ÖDP İl Yönetimi Üyesi Mimar Mahmut Zeytinci yapacak. Etkinliğin 2’nci oturumunu CHP Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin Kent ve Demokrasi adı altında gerçekleştirecek. Çalıştayın 3’üncü sunumunu ise Kent ve Ekoloji başlığı ile TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Cemalettin Küçük yapacak. 
Küçük’ün yaptığı sunumun ardından Avukat Bedrettin Kalın sunumunu Kent ve Hukuk üzerine yapacak. Kent Çalıştayının 6’ncı oturumunu Kent ve Eğitim başlığıyla Eğitim-Sen Şube Başkanı Köksal Gümüş gerçekleştirecek. 
Kent ve Kültür, Sanat başlığı adı altında yapılacak olan sunumu Artvin Çoruh Üniversitesi Halk Dansları Antrenörü Onur Dede gerçekleştirecek. Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan ise çalıştayın 8’inci oturumu olan Kent ve Kadın üzerine konuşacak. Artvin Kent Çalıştayı, AÇÜ’de öğrencilik yapan Ezgi Eriman’ın sunacağı Kent ve Gençlik başlıklı sunumla sonlanacak.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.