CHP ARTVİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ELÇİN'DEN "10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ" MESAJI!..

CHP ARTVİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ELÇİN'DEN  "10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ" MESAJI!..
CHP Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nedeniyle bir mesaj yayınladı10.01.2019 08:42
 Başkan Elçin, Basın Özgürlüğünün çok önemli bir konu olduğuna vurgu yaparak, günümüzde gazeteciliğin ne kadar zor ve özveri isteyen bir görev olduğunun farkında ve bilincinde olduğunu belirterek şunları söyledi;

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun... Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de dediği gibi “Basın Ulusun Ortak Sesidir. Bir Güç, Bir Okul Bir Yol Göstericidir.”
​Medyanın güçlü olması, gerek ifade özgürlüğünün temini, gerekse kamuoyunun istek ve taleplerinin doğru yansıtılması anlamında büyük önem taşımaktadır. Bundan dolayı gazetecilik, günümüzün en önemli mesleklerinin başında gelmektedir.
​Üstlendikleri her görevi, her koşulda sürdürmeye çalışan ve İlimizin kalkınmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesinde de önemli katkılar sağlayan yerel basınımızın büyük bir özveri içerisinde çalışmaları takdire şayandır. Zor şartlar altında bile görev bilincini kaybetmeyen, üstün gayreti ile habercilik anlayışından ödün vermeksizin fedakârca çalışan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, İlimize ve ülkemize verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim."

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.