DOĞALGAZ ŞİRKETİ ŞU YOLU ADAM GİBİ YAP ARTIK!

DOĞALGAZ ŞİRKETİ ŞU YOLU ADAM GİBİ YAP ARTIK!
Artvin'e doğalgaz getirecek firma çalışmalara başlamadan önce Artvin basınıyla Grand Hotel'de tanıtım çalışması yaptı.13.01.2020 12:15
 Nasıl iş yapacaklarını anlattı. Protokolden bahsetti. Bozdukları yolu yapacaklarını dile getirmişlerdi.

Gelinen noktada Korzul'da ana arterde çalışmasını bitirmesine rağmen bu yolu yapmadı. Sadece kazdığı kısmı yapacağını söylemek gibi ve biz bunu en başından dedik gibi bir bahaneye sığınıyorlar.

Kardeşim, buradan her gün yüzlerce binlerce araç iniyor ve çıkıyor. Bunu neden yapmıyorsunuz? Ben yola bakarım. Sizin sözlerinize gereksiz uzun ne dediği belli olmayan açıklamanıza değil. Hiç olmasa şu yolu asfalt yapılabilecek zamana kadar adam gibi yapın.gelip hendekler kazdınız, çukurlar oluşturdunuz sonra da belediye bizim anlaşmamızı bozdu diye yaygara koparıyorsunuz.

Laf cambazlığı yapmayın. En kısa sürede araçların rahatça inip çıkacağı şekilde sarsılmadan tak tuka düşmeden geçebileceğimiz hale getirin. Aksi taktirde konuyu bireysel olarak hukuka taşıyacağımı bildiriyorum. zorluklar içinde 10 bin TL'ye aldığım ve ilk taksidini bile henüz ödemediğim(!) araç burada can çekişiyor. Kamunun yolunu bozamazsınız.

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.