ELÇİN, ANKARA’DA ARTVİNLİLERLE BULUŞTU

ELÇİN, ANKARA’DA ARTVİNLİLERLE BULUŞTU
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi Artvin’de CHP’den Belediye Başkan adayı gösterilen Demirhan Elçin, çıktığı gezisinde 1 Aralık günü Ankara’da hemşerileriyle buluştu.04.12.2018 09:12
CHP Artvin Belediye  Başkan Adayı Elçin  önce Deriner Baraj Köyleri Derneği, Şavşat Derneği ve Artvin Kalkınma ve Eğitim Vakfını ziyaret ederek Artvinli hemşerileriyle buluştu.
“BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ.” “BİRLİKTE KAZANACAĞIZ.”  “BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ.”
Her üç dernek ve vakıfta da büyük bir ilgi ve sempatiyle karşılanan Elçin, gittiği her yerde moral depoladı.  
BORÇSUZ, ALINTERİNİN KARŞILIĞINI ZAMANINDA ÖDEYEN, 
HİZMET ÜRETEN BELEDİYEYİ ARTVİN’E YENİDEN KAZANDIRACAĞIZ
Artvin Belediye Başkan Adayı Elçin, Artvin için yola çıktıklarını, daha önce olduğu gibi CHP dönemindeki borçsuz,işçisinin, emekçisinin alın teri kurumadan maşlarını ödeyen bir belediye olacaklarını, halk ile birlikte Artvin’i yöneteceklerini belirtti. 
“Biz Artvin için yola çıktık” diyen Elçin, Artvin dendiğinde ayrımız, gayrımız yoktur. Biz Artvin'iz, orada doğduk, orada büyüdük, orada yaşıyoruz. Artvin’in sorunlarını çok iyi bildiğimiz gibi çözüm yollarını da biliyoruz.” dedi. 
Artvin’de güzel şeyler yapmak üzere yola çıktıklarını belirten Elçin, Ankara’da bulunan tüm Artvin örgütlerinin yerel yönetim seçimlerinde adaylardan istedikleri kırmızı çizgi olan Cerattepe, HES,  maden ve taş ocakları konularında gönülden ve kararlı katkıda bulunacağına söz verdi.
Elçin, konuşmasının sonunda “. Artvin kazanacak.Artvin halkına hizmet veren, şeffaf, hesap veren, yeniden borçsuz belediyeyi Artvin’e kazandıracağız. Bunun için Artvin halkı ile el ele hep birlikte çalışacağız, birlikte kazanacağız. Birlikte yöneteceğiz. Artvin’i sözde değil,özde her alanda yaşanabilir huzurlu Türkiye’de örnek bir kent yapmak için çalışacağız,” diyerek tüm Artvinlileri baaşkanlık konusunda destek olmaya davet etti. HABER-FOTO VE KAYNAK: RASİM YILMAZ
Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.