FEHMİ BÜLBÜL İZMİR DİKİLİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI!..

FEHMİ BÜLBÜL İZMİR DİKİLİ BELEDİYESİ MECLİS  ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI!..
FEHMİ BÜLBÜL İZMİR DİKİLİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI!.. 25.10.2018 18:53
Mart 2019 Yerel seçimlere doğru hızla giderken, gerek muhtar aday adayları gerek belediye başkanı aday adayları, gerek belediye meclis üyeliği aday adaylığı gerekse il genel meclis üyeliği aday adaylığı başvuruları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor.
25 yıldır memuriyeti nedeniyle İzmir’de ikamet eden ve burada yaşamaya devam eden hemşerimiz Fehmi Bülbül, İzmir- Dikili Belediyesi Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvurusunu gerçekleştirdi. Başvuru sonrası sosyal medyadan düşüncelerini aktaran Fehmi Bülbül,

“CHP’DEN DİKİLİ BELEDİYE MECLİS 
ÜYELİĞİ ADAY ADAYIYIM”
“ Ben 1953 yılında Artvin’de doğdum.25 yıldır İzmir Dikili’de yaşamaktayım. Burada memuriyetim vardı. Emekli oldum. 2005 yılından bu tarafa aktif siyasetteyim. Cumhuriyet Halk Partisi’ne üyeyim. Cumhuriyet kenti Artvin’de doğmuş, büyümüş biri olarak kardeş kent İzmir’de yaşamaktan büyük mutluluk duymaktayım. İzmir’in yaşam değerleri, kültürü, sanatı, insanı sanki Artvin’in ikizi. Bu nedenle İzmir ve CHP bizim en önemli kimliğimiz, geleceğimiz, yaşam alanımız, yaşam biçimimiz.

GÖKMEN ULU’NUN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYI 
OLMASINDAN DOLAYI ÇOK BÜYÜK MUTLULUK DUYDUM

Dikili Belediyesi aday adaylarından Gökmen Ulu, Artvin’in en zor günlerinde yanımızdaydı. Özellikle Cerattepe’ye karşı yapılan girişimde gazeteci olarak oradaydı. Bu nedenle onun aday adayı olması beni ayrıca mutlu etti. Ben aday adayıyım. İster seçileyim, ister seçilemeyeyim. 
Ben partime ömrümün sonuna kadar hizmet edeceğim. Çünkü bana bu görevi sadece 20’nci asrın değil, tüm asırların en büyük lideri partimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk verdi. İzmir’de birçok Artvinli hemşehrilerimiz yaşamaktadır. Aday adaylığımı bu şekilde onlara da duyurmuş oldum. Artvin’deki yerel ve ulusal gazeteci arkadaşlarımıza, bu zor zamanda görevlerini yapmaya devam ettikleri için teşekkür ediyor, İzmir-Dikili’den saygı ve sevgilerimi gönderiyorum. “dedi.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.