FİLİZ İLE MEHMET'İN AŞKI KİLİS ARTVİN DOSTLUĞU

FİLİZ İLE MEHMET'İN AŞKI KİLİS ARTVİN DOSTLUĞU
Kilisli Filiz ile Artvinli Mehmet Hem Kilis’te, hem de Artvin’de yapılan güzel bir düğünle evlendi. Artvin Çoruh Üniversitesi’nde okurken, Mehmet Altuntaş ile Filiz Kara Artvin’de tanıştı. Arkadaşlıkları aşka dönüştü. 06.05.2019 13:13
Okul bittikten sonra Filiz’i ailesinden isteyen Mehmet Altuntaş’ın ailesi Kilis ile Artvin Arasında güzel bir dostluk köprüsü kurmak istediklerini, gençlerin birbirlerini sevdiğini anlattı. Filiz Kara’nın ailesi gençlerin kararına saygı duyduklarını belirterek geçen yıl nişan yüzüklerini taktı.
Filiz ile Mehmet’in düğünü Havuz Düğün salonunda 3 mayıs akşamı yapıldı. Gençlerin düğününe Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in eşi Suna Elçin, AFGAD Başkan yardımcısı Sami Özçelik, ormanlı Köyü Muhtarı Nevzat yıldız, Ormanlı köyü eski muhtarı Mülkü Baydar, İşadamı Süleyman Alkan ve davetliler o katıldı.
Artvin belediye Başkanı Demirhan Elçin’in eşi Suna Elçin,” Başkan Ankara’da olduğu için düğününüze gelemedi. Ben hem onun yerine hem de kendi adıma buradayım. Gençlere ömür boyu mutluluklar diliyorum diyerek. Hediyesini takdim etti. Pasta kesimi ve takı töreninin ardından düğün horonlarla, oyun havalarıyla devam etti.
İHA Artvin Muhabiri Adem Güngör’ün kayınbiraderi olan Mehmet Altuntaş düğün sonrası gelen konuklara teşekkür etti. Damat Altuntaş,” Bu gece bizim en mutlu gecemiz. Bizi yalnız bırakmayan, onurlandıran tüm dost, akraba ve arkadaşlarıma, aileme, eşimin ailesine Artvin’e, Kilis’e teşekkür ediyorum.” Dedi.
Gelin Filiz Altuntaş’da düğüne katılan herkese teşekkür etti. Artvin’e gelin olmak kısmetmiş. Ben de ailelerimize gönülden teşekkür ediyorum.”dedi.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.