GİZEM VE ORKUN KÜÇÜKAY ÇİFTİNDEN TEŞEKKÜR

GİZEM VE ORKUN KÜÇÜKAY ÇİFTİNDEN TEŞEKKÜR
GİZEM VE ORKUN KÜÇÜKAY ÇİFTİNDEN TEŞEKKÜR10.07.2018 13:34


Gizem ve Orkun Çifti  Görkemli Bir Törenle Dünya Evine Girdi Artvin’in köklü ailelerinden önceki dönem CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Küçükay ve ilimiz esnaflarından Ömer Küçükay’ın oğlu Maden mühendisi Orkun Küçükay  İzmit’e enişte oldu.

Artvin geçtiğimiz günlerde görkemli bir düğün törenine ev sahipliği yaptı. İlimiz köklü ailelerinden önceki dönem CHP Merkez İlçe Kadın Kolları başkanı Neslihan Küçükay ve ilimiz esnaflarından Ömer Küçükay’ın oğlu Maden mühendisi Orkun Küçükay İzmit’in güzide ailelerinden Fatma ve Taner Takır’ın kızları işetme mezunu Gizem Takır’la dünya evine girdi.

Çoruh Parkda gerçekleşen düğün törenine çok sayıda davetli katıldı. Çiftin nikahların Artvin Belediye Başkan yardımcısı Erkan Yazan kıyarken, Yazan çifte mutluluklar diledi. Artvin’e özgü örf ve adetlerle gerçekleşen düğünde gece boyunca devam etti.

Artvin halk oyunları eşliğinde doyasıya eğlenen davetliler düğün ardından genç çiftleri ve ailelerini tebrik ettiler.  Düğünün ardından Anne Neslihan Küçükay yaptığı açıklamada, bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan bütün eş dost davetlilere teşekkürlerimiz sunuyoruz. Herkesin ayağına sağlık, oğlum Orkun ve biricik genlinin Gizem’e ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Düğünlerinde dostlarıyla birlikte büyük mutluluk yaşayan  Gizem ve Orkun Küçükay çifti,” Bizi en mutlu  çok özel günümüzde ysalnız bırakmayan, gelemeyip mesajla mutluluk dileyen, telefonla arayıp tebrik eden tüm eş, dost, akrabalarımıza ve arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Düğünümüzün muhteşem olması için çaba gösteren organizasytonundan düğün salonuna, çalışanlarına, pastacısına kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” Diyerek duygularını dile getirdiler.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: düğün

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.