KBRN FARKINDALIK EĞİTİMLERİ YAPILDI

KBRN FARKINDALIK EĞİTİMLERİ YAPILDI
TAMP kapsamında hazırlanan Artvin İl Afet Müdahale Planı KBRN Hizmet Grubu Operasyon Planında görevli destek çözüm ortağı kurum-kuruluşlar için düzenlenen "KBRN Farkındalık ve Şüpheli Posta Eğitimi sona erdi.03.12.2018 10:00
Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) kapsamında hazırlanan Artvin İl Afet Müdahale Planı KBRN Hizmet Grubu Operasyon Planında görevli destek çözüm ortağı kurum-kuruluşlar için düzenlenen "KBRN Farkındalık ve Şüpheli Posta Eğitimi" 27/11/2018 tarihinde başlamış olup  30/11/2018 tarihinde sona erdi.
Eğitime KBRN Hizmet Grubu Operasyon Planında görevli destek çözüm ortağı kurum-kuruluşlardan İl Sağlık Müdürlüğü, İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Artvin Belediye Başkanlığı, Borçka Kaymakamlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Meteoroloji Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, DSİ 26. Bölge Müdürlüğü,  Hopa Liman Başkanlığı, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personellerin katılımı ile yapıldı.
Eğitimde KBRN Temel bilgiler, Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer ve Şupheli Paket konularında sunumlar gerçekleştirilmişti.
ARTVİN POST


Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.