KOLORTA’NIN RÜZGARI AYDINLATMA DİREĞİNİ YIKTI!.. DİREK ORADAN GEÇEN ÖZEL BİR ARACIN ÜSTÜNE DÜŞTÜ

KOLORTA’NIN RÜZGARI AYDINLATMA DİREĞİNİ YIKTI!..  DİREK ORADAN GEÇEN ÖZEL BİR ARACIN ÜSTÜNE DÜŞTÜ
KOLORTA’NIN RÜZGARI AYDINLATMA DİREĞİNİ YIKTI!.. DİREK ORADAN GEÇEN ÖZEL BİR ARACIN ÜSTÜNE DÜŞTÜ11.07.2018 11:29


Artvin’in Kolorta Mevkii Rüzgarıyla meşhurdur. 10 Temmuz 2018 Salı günü saat 18.15 sularında aşırı rüzgar ÇEDAŞ’a ait aydınlanma direğini devirdi.

Aşırı rüzgara karşı direnemeyen aydınlatma direği devrilirken o anda oradan Yenimahalle(İskebe)deki işyerine giden demir doğrama ustası Sefer Kındaç’ın aracının üstüne yıkıldı. Şans eseri yara almadan kurtulan Sefer Kırdaç, “ 10 Temmuz 20128 Salı günü saat 18.15 civarında İskebe’deki işyerime gidiyordum.

Birden büyük bir gürültüyle arabama direğin düştüğünü gördüm. 43 yaşındayım böyle bir kaza ile karşılaşmadım. cana değil mana gelsin. Bu direk benim olduğum tarafa üstüme de düşebilirdi. Neyse ki aracın arka kapısına, tavana düştü. Araçta maddi hasar var.   Allah sakladı. Verilmiş sadakamız varmış”. Dedi.

 Olayın ardından İl Trafik ekipleri ve ÇEDAŞ çalışanları  anında olay yerine gelerek hasar tespitinde bulundu ve Sefer Kındaç’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Hasar tespitinin ardından araç oldan kaldırıldı. Sefer Kındaç, Çoruh Elektrik çalışanlarına ve Trafik ekiplerine teşekkür etti.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK

 


Etiketler: KOLORTA

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.