ÖZTÜRKLER LOKANTASI HİZMETE AÇILDI

ÖZTÜRKLER LOKANTASI HİZMETE AÇILDI
Artvin’de yeni bir lokanta açıldı.04.05.2019 09:14
 Şehit Dursun Acar Caddesi, Öğretmen evi karşısında açılan Öztürkler Lokantası'nın açılışına Artvin valisi Yılmaz Doruk, Artvin Belediye Başkanvekili Saniye Meriç, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, ARTSO Başkanı Seçkin Kurt ve vatandalar katıldı. Kurdeleyi Vali Yılmaz Doruk ile birlikte Belediye Başkan Vekili Saniye Meriç, ARTSO Başkanı Seçkin Kurt, CHP İl Başkanı Ahmet Biber ve İşyeri sahibi Ömer Öztürk kesti. Vali Yılmaz Doruk, yeni iş yerinin hayırlı olmasını diledi.
Öztürkler Lokantayı açan Ömer Öztürk, açılışını onurlandıran konuklarına teşekkür etti. Öztürk,”Artvin’e yeni bir lokanta açıyoruz. Artvin’in damak tadına uygun yemeklerimizle Artvin halkına hizmet için bugün kapılarımızı açtık. 
İşyerimizin açılışını onurlandıran Sayın Valimiz Yılmaz Doruk’a, Belediye Başkan vekili Sayın Saniye Meriç’e, ARTSO Başkanı Sayın Seçkin kurt ve CHP İl Başkanı Sayın Ahmet Biber’e gönülden teşekkür ediyorum.
Lokantamızda sulu yemekler, Döner, tatlılar yer alacak. Tüm dost, akraba ve arkadaşlarımızı lokantamıza davet ediyorum. Biz en güzeline, en iyisine layık olan Artvin Halkı’na en iyisini sunmak için yola çıktık. Temizlik, hijyen, kaliteli, lezzetli yemek çeşitlerimizle önce güven diyerek çalışmaya başladık.”dedi.


Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.