PROF. DR. AYNUR ÖZGE GÜVEN TAZELEDİ

PROF. DR. AYNUR ÖZGE GÜVEN TAZELEDİ
Türkiye'nin en aktif ve en başarılı STK'lardan biri olan ve geçen günlerde alanında Türkiye'nin en iyisi ödülünü de alan Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi olağan genel kurulunu yaptı. 17.01.2020 09:01
Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi olağan genel kurulu, Yaşlı Yaşam Merkezi'nde Zuhal Karamehmet'in divan başkanlığında gerçekleştirildi.

14 yıldır başarılı çalışmalarıyla faaliyetlerini sürdüren Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi olağan genel kurulu 2020-2022 döneminde görev yapacak yeni yönetim kurulunu seçti.

2020-2022 dönemi Yönetim Kurulu Prof Dr Aynur Özge, Abdurrahman Çokgünlü, Sevgi Yanpar, Necla Bal, Ozcan Demir, Nazan Şengül, Emine Koca, TC Sultan Tangören Uras, Tülin Alan Kurtoglu'ndan oluştu.

Genişletilmiş yönetim kurulu ise Dernek Gönüllülerinden Şenay Topal, Yaşar Karataş, Mehmet Sabuncu, Dilek Özünlü, Naziye Özçetin, Şerafettin Bilgili, Ahmet Özer, İlknur Erol, Yeşim Cansu, Necla Acır, Mualla Benzer, Hülya Karadağ seçildi.

Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şube Başkanlığına yeniden seçilen Prof. Dr. Aynur Özge,Genel Kurul Üyelerine desteklerinden ve kendilerine duydukları güvenden dolayı teşekkür ettiği konuşmasında,"Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi olağan genel kurulunu yaptık. Derneğimizin 14. Yıla giren sürecinde geldiğimiz nokta, verdiğimiz emek ve bize emek veren her yürekle gurur duyuyoruz. İnsanca yaş alma, Alzheimer farkındalığı ve Demans hasta bakımı konularında fark yaratan işler yapmaya, ürettiklerimizi paylaşmaya ve değer katmaya devam edeceğiz. Yeni yüreklere, yeni fikirlere ve yeni paylaşımlara her zaman açığız, açık olmaya da devam edeceğiz.." açıklamasında bulundu.
Artvin'de yapılması düşünülen ve Artvin Valiliğinin de bir çalışma yaparak katkı sunduğu Alzheimer demans merkezi yapılması çalışmalarına fikirleriyle de destek sunan ve geçtiğimiz yılın Ağustos ayında (8 Ağustos) verdiği konferans ile herkese duygulu anlar yaşatan ve önemli bilgiler veren hemşehrimiz Aynur Özge'ye başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.