RASİM ACAR (59) SONSUZLUĞA UĞURLANDI

RASİM ACAR (59) SONSUZLUĞA UĞURLANDI
Artvin, bir değerini daha sonsuzluğa uğurladı. 27.11.2019 09:37
Aslen Ardanuç Güleş köyünden olan Sakarya'da ikamet eden Rasim Acar, 25 Kasım 2019 Salı günü tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti. 59 yaşındaki Acar, 26 Kasım 2019 Çarşamba günü Sakarya- Arifiye Bahçelievler Camii'nde ikindi, sonrası kılınan cenaze namazından sonra Merkez mezarlığında toprağa verildi. Acar ailesi vefat sonrası kendilerini gerek mesajla gerek telefonla arayan cenazeye katılan dost, akraba ve arkadaşlarına teşekkür etti.

Rasim Acar, sosyal medyayı çok etkili kullanan, çok faydalı, düzeyli paylaşımlar yapan, duygu ve düşüncelerini en sade şekilde paydaşlarına aktaran sunan Artvin yürekli bir insan olarak tanınıyordu.

Oğlu Ömer Acar; Babam Rasim Acar, devrimci kişiliğinin yanında çok özel bir insandı. Halkçıydı, Çevresindeki insanların hayatına dokunan bir ressamdı.
Onun için çok özel dostları vardı. Bunun yanında Artvin, onun için herşey demekti. Artvin'de yaşamasa da Artvin'i hep içinde yaşardı. Onun memlekete sevdasını bilmeyen yoktur. Erken kaybettik. Acımız büyük. Acılarımızı paylaşan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. "dedi.

Acar 28.02 1960 doğumlu evli ve 3 çocuk babasıydı. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyoruz. Işıklar içinde uyusun

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.