ŞEHİT ÖMER VARAN ANAOKULU GÖRSEL SANATLAR SERGİSİ AÇTI

ŞEHİT ÖMER VARAN ANAOKULU GÖRSEL SANATLAR SERGİSİ AÇTI
Artvin Şehit Ömer Zeki Varan Anaokulu Görsel Sanatlar Sergisi açtı. 17.01.2020 08:58
Artvin Şehit Ömer Zeki Varan Anaokulu sanat atölyesi çalışmalarının sonucunda ortaya çıkan ürünleriyle görsel sanatlar sergisi açtı.

Artvin İl Gençlik Müdürlüğü Salonu'da gerçekleşen sergiye Artvin Valisi Yılmaz Doruk’un eşi Meral Doruk İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Artvin Faal Ga eteciler Derneği (AFGAD) Başkan Yardımcısı Sami Özçelik,Okul yöneticileri, veliler ve Artbin Halkı katıldı.

Öğrencilere sanat sevgisi aşılamak, özgüvenlerini geliştirmek ve kendilerini farklı şekillerde ifade etmelerine olanak sağlanan Sanat atölyesi ile ilk adımı attıklarını okul idarecileri bu çalışmada drama,müzik ve spor atölyeleri ile devam etmeyi planladıklarını da belirttiler.

Protokolün kurdeleyi kesmesinin ardından vatandaslar, öğrenci velileri öğrencilerin yapmış oldukları resimleri inceledi.

Şehit Ömer Zeki Varan Anaokulu'nun
Çok güzel bir etkinlığe inza attıklarını söyleyen okul velileti ve vatandaşlar;

"Okul müdürümüzü, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi kutluyoruz. Gerçekten çok güzel, çok anlamlı çalışmakar yapmışlar. Emeği geçenleri kutluyoruz.ifadelerine yer verdi.
Sergide. Manzara, portre çeşitli hayvanların resimleri, insan portreleri ve karma tablolar büyük beğeni topladı.

Okul velilerinden Arif Altıntaş; "Benim torunum bu okulda. Bugün çok mutlu olduk. Anaokulu müdürümüzü, öğretmenlerimizi ve yetenekli öğencilerimizi yürekten kutluyorum." dedi.

Haber: stajyer öğrenci Merve gündüz.

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.