TFFHGD ARTVİN ŞUBE BAŞKANI YAZGÜL 4.KEZ GÜVEN TAZELEDİ

TFFHGD ARTVİN ŞUBE BAŞKANI  YAZGÜL 4.KEZ GÜVEN TAZELEDİ
TFFHGD ARTVİN ŞUBE BAŞKANI YAZGÜL 4.KEZ GÜVEN TAZELEDİ08.01.2018 15:18

 


Türkiye Faal Futbol Hakemleri Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Artvin Şubesi 12. Olağan Genel Kurulu’nu tamamladı. Faruk Bülent Yazgül yeniden başkan seçildi.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Artvin Şubesi 12. Olağan Genel Kurulu’nu tamamladı. Faruk Bülent Yazgül yeniden başkan seçildi. Artvin Barosu Sosyal Tesisleri konferans salonunda gerçekleşen seçime, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Asuman, Futbol İl Temsilcisi Uluer Çelik  hakem ve gözlemciler katıldı.

TFFHGD Artvin Şubesi 12.Olağan Genel Kurulu Artvin Barosu Sosyal Tesisleri Konferans salonunda saat 13.00’da Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül’ün Genel kurulu başlatmasından sonra gündemin 1.maddesi açılış konuşması ve yoklama sonra gündemin 2. Maddesi saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Gündemin bu maddesinden sonra verilen önerge sonrasında  Divan Başkanlığı Osman Özdemir, Divan üyeliklerini Doğan Can Bilgin, Aytaç Bayram ve Egemen Çetin tarafından yapılan seçimde, Şube başkanı Faruk Bülent Yazgül tarafından Mali bütçelerin okunması ve oylanmasının ardından Denetleme Kurulu Raporu Fatih Dikici tarafından okunarak oylandı. Gündemin diğer maddeleri okunarak oylandıktan sonra oy kullanımına geçilmiştir. Oylama sonucunda katılan 24 üyenin 22 sinin oyunu alan Faruk Bülent YAZGÜL başkanlığa seçilmiştir.

Dilek ve temenniler kısmında ilk söz alan Mevcut Başkan Faruk Bülent YAZGÜL üyelere ve katılımcılara  teşekkür ederek hakem ve gözlemcilerimize hedeflerinin sorunsuz bir şekilde daha iyi hizmet etmek ve hakem yetiştirilmesine katkıda bulunmak olduğunu söylemiştir. İl Hakem Kurulu ile beraber hareket ettiklerini eskiden yaşanan kısır çekişmelerin sonladığını  Spor taban birliklerini bir arada tutarak ASKF Binasını açan Başkan Sadettin Dağ’a teşekkür etmiştir.

İl Hakem Kurulu Başkanı Halit UÇAR yeni seçilen yönetime başarılar dileyerek, bugüne kadar emeği olan hakem ve gözlemcilere teşekkür ederek dernek yönetimi ile beraber hareket ederek camiamızı daha ileri nasıl taşırız diye konuştu.

ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Necmi ASUMAN “Federasyon başkanımız Sadettin  Dağ’ın semineri olduğu için aramızda değil size selamlarını getirdim yeni seçilen yönetime başarılar diliyorum.

Tff İl Temsilcisi Uluer ÇELİK “yeni seçilen yönetime başarılar diliyorum” şeklinde dilek ve temennilerini gerçekleştirdikten sonra seçim sonlandı.Daha sonrasında Orman Bölge Müdürlüğü’nün Kafkasör Dinlenme Tesislerinde  düzenlenen yemeğe gidildi.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK

 

 

 

         


Etiketler: hakem

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.