Vali Cirit’ten Başkan Kocatepe’ye Ziyaret

Vali Cirit’ten Başkan Kocatepe’ye Ziyaret
Artvin Valisi Kemal Cirit yerel seçimlerde sonucu Artvin Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret etti.08.04.2014 00:05

Vali Cirit’ten Başkan Kocatepe’ye Ziyaret

Artvin Valisi Kemal Cirit yerel seçimlerde sonucu Artvin Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret etti. 

Kocatepe’ye yeni görevinde başarılar dileyen Vali Cirit yaptığı konuşmada:

 Bilindiği ilimizde de bir mahalli idareler seçimin yaşadık. Tabi biz seçim güvenliği açısından olaylara bakıyoruz. Allaha şükür herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Milli iradenin tam tecellisi anlamında elimizden ne geliyorsa o katkıyı sunmaya çalıştı” dedi

 Mahalli idareler seçimlerinde Ardanuç, Yusufeli ve Arhavi ilçeleri hariç diğer belde ve belediye başkanlarının değiştiğini kaydeden Vali Kemal Cirit konuşmasında:

“Yeni seçilen tüm belediye başkanlarımıza hayırlı olsun diliyorum. Artvin’e ve ilçelerimize hizmet noktasında ellerinden gelecek gayretleri göstereceklerine inandığımızı ifade etmek istiyorum. Artvin Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe Bey’in makama göreve başlaması dolayısıyla bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyorum. Kendilerini kutluyorum. Artvin’imize Artvin halkına çok daha büyük gayretler göstererek çalışma sergileyeceğini umuyorum. Başarılar diliyorum. Bu arada şuana kadar görev yapan eski belediye başkanlarımıza da çalışmaları dolayısıyla teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Cirit’e teşekkürlerini sunan Başkan Kocatepe Vali Cirit’e ilk olarak yapacağı icraatlar hakkında bilgi verdi.




Etiketler: valii

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.