ZEKİ DİNÇER VE ZEKİ ÖZAY SONSUZLUĞA UĞURLANDI!.

ZEKİ DİNÇER VE ZEKİ ÖZAY SONSUZLUĞA UĞURLANDI!.
Artvin'in sevilen 2 değerli adaşı Zeki Dinçer ve Zeki Özay aynı günde aynı saatte gözyaşları arasında sonsuzluğa uğurlandı. 16.10.2019 09:52
Zeki Dinçer, (66)Samsun'da geçirdiği kalp krizi sonucu 14 Ekim 2019 tarihinde vefat etti. aynı dünde Zeki Özay'da (57) yaşında hayata veda etti.

Zeki Dinçer ve Zeki Özay'ın cenazeleri Artvin Merkez Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından sonsuzluğa uğurlandı. Zeki Dinçer Artvin Kolorta Mezarlığı'nda Zeki Özay ise Atmaca Mahallesi Kohezeler mezarlığında toprağa verildi.

Dinçer ve Özay'ın cenazesine Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin,Artvin Barosu Başkanı Av. Ali Uğur Çağal, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Şentürk Ağırbaş, Türkiye Barolar Birliği İnsan Hakları Merkezi ve Artvin Barosu eski Başkanı Av. İzzet varan, AFGAD Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, Telekom İl Müdürü Orhan Ağdemir, ASKF Genel Başkanı Sadettin Dağ, Adalet Ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Çenol Alpasrlan, CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, ADD Artvin Şubesi'nin kurucu üyeleri Emekli Öğretmenler, Hasan Yavuz, Öznur Ay ve dost, akraba, arkadaşları ve Artvin Halkı katıldı.
Makine Odası Artvin İl Eski Temsilcisi Makine Mühendisi Zeki Dinçer'in kardeşleri Çağatay, Turgay Dinçer, Oğlu Sertaç Dinçer, cenazeye katılan dostların teşekkür ettiler. Zeki Dinçer'in Artvin ve memleket sevgisiyle dolu bir insan olduğunu dile getiren kardeşleri Çağatay ve Turgay Dinçer,; Ağabeyimiz, Zeki Dinçer, Artvin'in yetiştirdiği güzel insanlardan birisiydi.

Artvin'den, hepimizden eksildi. yeri dolmayacak bir insandı. Doğaya, insana, çevreye derin saygı duyardı. Acımızı paylaşan tüm dost, akraba ve Artvin Halkı'na çok teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Zeki Özay ve Zeki Dinçer'in ailelerine taziye için gelen Ardanuç Engelliler Derneği Kurucu Başkanı Nermin Aksu,, Ardanuç Engelliler Derneği Başkanı Gönül İstanbullu. Dernek Yönetim kurulu Üyesi Nurice Aydın, , Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan, Artvin Engelliler Derneği Başkanı Hatice Nur Ersöz, ailelere başsağlığı dileyerek her iki ailenin acılarını paylaştı.

Etiketler: Artvin

Diğer Güncel haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.