İYİ PARTİ ARTVİN İL BAŞKANI FİLİZ AKYÜZ OLDU

İYİ PARTİ ARTVİN İL BAŞKANI FİLİZ AKYÜZ OLDU
İYİ PARTİ ARTVİN İL BAŞKANI FİLİZ AKYÜZ OLDU08.11.2017 10:13

İYİ PARTİ’NİN 30 İL BAŞKANI DAHA BELLİ OLDU!

İYİ PARTİ ARTVİN İL BAŞKANI FİLİZ AKYÜZ OLDU

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, 30 il başkanının daha belli olduğunu açıkladı. Böylece 36 il başkanı belirlenmiş oldu.

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada teşkilatlanma çalışmalarının devam ettiğini kaydetti. Aydın, bu kapsamda aralarında, Eskişehir Samsun, Hatay, Kahramanmaraş, Sakarya ve Samsun gibi büyükşehirlerin de bulunduğu 30 ilde il başkanının belirlendiğini söyledi.

Aydın şu ifadelere yer verdi: “Böylece İYİ Parti Genel Merkezi tarafından daha önce görevlendirilen toplam kurucu il başkanı sayısı bugün itibariyle 36’ya yükselmiştir. Titiz araştırma ve istişareler sonucu belirlenen ve işlemleri tamamlanan kurucu ucu il başkanlarının görevlendirmelerine, bütün illerde teşkilatlanma hedefi doğrultusunda peyder pey devam edilecektir.” Dedi.

İyi Parti  Genel Merkezi tarafından Artvin İl Kurucu Başkanı görevine atanan Filiz Akyüz,  parti teşkilatının  kurulması için hemen çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Konuyla ilgili olarak önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacağını söyledi.

Akyüz, İyi Parti’nin  kurulmasının çok iyi bir karar olduğunu, Bunu Türk Halkının istediğini, Ülkenin içinde bulunduğu şarların ve  durumun İyi Parti’nin kurulmasını zorunlu kıldığını,  Umutların giderek tükendiği bir anda  zifiri kabalığın, aydınlığa en yakın zaman misali Akşener’in bir Güneş gibi doğduğunu dile getirerek  İyi Parti’nin  Artvin’e ve  ülkemize hayırlı olmasını dilediğini  belirtti.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK

 


Etiketler: iyi

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.