MHP ARTVİN TEŞKİLATINDAN LİDER DEVLET BAHÇELİ’YE TAM DESTEK

MHP ARTVİN TEŞKİLATINDAN LİDER DEVLET BAHÇELİ’YE TAM DESTEK
MHP ARTVİN TEŞKİLATINDAN LİDER DEVLET BAHÇELİ’YE TAM DESTEK16.03.2018 13:54


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Artvin İl Teşkilatı 18 Mart 2018’de yapılacak olan “Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka 12. Olağan Büyük Kurultayında Devlet Bahçeli’ye destek amaçlı bir basın açıklaması yaptı.

Artvin Ülkü Ocakları İl Teşkilatında yapılan basın açıklamasına MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç, Merkez İlçe Başkanı Ekrem Kurt, Ülkü Ocakları Artvin İl başkanı Ogün Erdem ve çok sayıda partili katıldı.

Burada bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, “18 Mart 2018 tarihinde yapacağımız Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka 12. Olağan Büyük Kurultayını MHP Artvin İl ve İlçe teşkilatları olarak beklemekteyiz. Ülkücü hareketin tarih boyunca yaptığı ve söylediği hiç bir şey tesadüf değildir. Kongremizin tarihide önemlidir, sloganı da önemlidir. 18 Mart Çanakkale Zaferiyle bu milletin dirilişi, milli duruşunu simgeliyor” dedi. .

Haçlı zihniyeti ile yapılan 15 Temmuz hain darbe girişimini Türk Milletinin her şeyi ile bir gecede püskürttüğünü kaydeden Kılınç, “Ülkemizin kaosa sürüklenmek istendiği 15 Temmuz gecesi Türk Milliyetçilerinin lideri Devlet Bahçeli Beyin, “Biz Türk Devletinin ve Hükümetinin Yanındayız ” söylemi haçlı saldırısının püskürtülemesin de çok önemli bir yere sahip.  Bu söylem sadece bir açıklama değildir. O gece Çanakkale, Dumlupınar ve Sakarya Meydan muharebesindeki ruhla Türk milleti vatandaşından askerine, işçisinden genel müdürüne kadar meydanlara inerek milli bir duruş sergiledi.” dedi.

MİLLET, LİDER ÜLKE TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN

FİKİR VE PROJELERİNİN İLK ADIMINI 16 NİSAN’DA ATILMIŞTIR

 Milli duruşun sadece alanlarda tepki vererek, karşı bir fiziki mücadele ile bitmediğini belirten Kılınç, “ Sayın genel başkanımız ve sayın Cumhurbaşkanının görüşmeleri sonrasında, sistemin sıkıntıları nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi çalışmalarına başlandığında Türk milletinin geleceğini değil, kendi siyasi ikballerini düşünen siyasetçiler, karşı atağa başlamışlardı. Sayın liderimizin talimatlarıyla görevlendirilmiş milletvekillerimiz ile hükümetin talimatlarıyla görev almış milletvekillerinin itina ile yapmış oldukları çalışmalar Türk Milletine 16 Nisan’da referandum olarak sunulmuştur. Türk Milleti burada da milli duruşunu sergilemiştir. Bu duruşla Türk Milleti lider ülke Türkiye Cumhuriyetinin fikir ve projelerinin ilk adımını orada atmıştır.

15 Temmuz Gecesinde Sokaklara Akın Eden Bu Millet Biz Ölüme Değil Şehitlik Mertebesine Koşuyoruz Diyerek Haçlı Zihniyetin Yaptığı Planları Alt Üst Etti. Türk Milleti, 2023 lider ülke Türkiye vizyonuna 16 Nisan’da milli bir duruşla evet oyu ile sahip çıkmıştır. 15 Temmuz gecesinde sokaklara akın eden bu millet biz ölüme değil şehitlik mertebesine koşuyoruz diyerek Haçlı zihniyetin yaptığı planları alt üst etti.  Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız bu milletin şevkinden haz alarak Fırat Kalkanı hareketini başlatmıştır. Bu hareket Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sınırlarını tehdit eden zihniyetlere karşı yapılmış ve başarı ile sonuçlanmıştır. Liderimizin 2012’de beyan ettiği Afrin Harekatı ve Hilal Proje ile buralara girilmesini durumunu Türkiye Cumhuriyeti devleti gerçekleştirmiştir. Afrin’e girmenin önemini göremeyen, akılları fikirleri haçlı zihniyetinin elinde olan zihniyetler Afrin’de ne işimiz var de deyip, gariban Anadolu evlatlarını oralara göndermek bir hatadır diyenler, bugün Afrin’in ne kadar önemli olduğunu rahatlıkla görebiliyor. Son zamanlarda, Hatay’a Kilis’e roket düştü, havan düştü diye bir şey duydunuz mu? Ordumuz Afrin’de vatan sınırlarını koruyor ve oynanan bütün oyunları bozuyor. Uyuduğumuzu düşünenler bunun karşılığını 15 Temmuz’da gördü.  Devletimizde biz artık sinekleri öldürmeye değil bataklığı kurutmaya gidiyoruz diyerek Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in sloganıyla bataklığa yürüyerek, bataklığı kurutmaya başladı. Afrin’in bütün köyleri ele alındı. Bugün 3 bin 400 terörist öldürüldü. Biz şehit saymak gibi hataya düşemeyiz.  Onların ki kutlu bir yürüyüş. Şehitlerimizin kanları yerde kalmadı” dedi.

Biz Ülkücüler Olarak Devletimiz Üzerine Oynan Oyunları Bozan, Oyunlarına Karşı En Büyük Hamleleri Yapan MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin Her Daim Yanında Olacağız

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin  milli duruşunu, şüheda hassasiyetini unutturup, milli hassasiyetimizi yıpratacak açıklamalar son zamanlarda artmıştır. Biz MHP olarak her daim üzerimize düşen görevi siyasette yapmışızdır. Milli hassasiyetimizi yıpratmaya çalışanlara ilk tepkiyi liderimiz vermiştir. İki gün önce maneviyatlarımızı çalışmaya çalışan hoca görünümlü hainlere ilk tepkiyi sayın liderimiz göstermiştir.

Biz ülkücüler olarak devletimiz üzerine oynan oyunları bozan, oyunlarına karşı en büyük hamleleri yapan MHP  Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin her daim yanında olacağız. MHP Artvin Teşkilatı olarak tüm mücadelelerde dün arkasında durduk, bugün yanında durmaya çalışıyoruz, yarında liderimizin emrinde Türk yurdunda kızıl elma hedefinde Allah’ın izniyle mücadeleye devam edeceğiz.” diye konuştu.

GENEL BAŞKANIMIZI ELEŞTİRENLER 15 TEMMUZ’DAN SONRA TARAFLARINI NET BELİRLEDİ

MHP’nin bu ülke üzerine oynan oyunlara karşı her daim mücadele etmiş bir teşkilat olduğunu anlatan Kılınç, “15 Temmuz gecesinde şunu iyi gördük ki sayın liderimiz okyanus ötesini telaffuz ettiğinde Türk siyasetinde çok hakaretlere uğramıştı. Maalesef kendi içimizde bile genel başkanımızın yaptığı açıklamaları eleştirme hadsizliği yapanlarda olmuştur. O tarihte genel başkanımızı eleştirenler 15 Temmuz’dan sonra taraflarını net belirledi. FETÖ’nün yeni harekatıyla devam etmeye çalışıyorlar. Devleti bölmek isteyen hainler kendilerini ifşa ettirmiştir. Gizlenen kripto olmaya çalışanlarda Türkiye Cumhuriyetinin kendi hafızası sayesinde ortaya çıkarılmıştır. İşimiz kolay değil. Biz bu hareketin içine adım attığımızda kimse bize kolaylık vaat etmedi. Çileyi, mücadeleyi vaat ettiler. Bizde hangi yaşta olursak olalım bu mücadeleyi vermeye devam edeceğiz.

 Türk Milleti’nin bekası sadece Türk Milleti’ni ilgilendirmiyor. İslam coğrafyası üzerinde yapılmaya çalışılan tüm oyunları bozacak, İslam Coğrafyasının tek umudu olan, ümmetin tüm beklentisi Türk Milleti’ndedir. Türk Milleti İslam sanacağını en yükseğe çıkaracak, İlahi Kelimetullah davasını yaşatmaya devam edecektir.  Allah’ın izniyle Afrin hareketinden sonra Menbiç hareketi olacaktır. Bu hareketlerden sonra biz inanıyoruz ki yıllardan beri sayın genel başkanımızın işaret ettiği, Kandil’e gidilecektir. Terörist nereye kaçarsa kaçsın Türk Milletine kurşun atan herkese karşı sonuna kadar mücadelemiz devam edecektir. Artvin’de de ülkücüler ve vatan severler olarak Afrin’de ki mücadele için tetikte beklemekteyiz” dedi.

MHP’nin Üst Kurul Delegeleri, İl Ve İlçe Teşkilatlarımız Ve Tüm Ülküdaşlarımıza Birlikte Sayın Genel Başkanımızın Vereceği Mücadele De Emrinde Ve Yanında Olacağımızı Açıklıyoruz

 

Milliyetçi Hareket Partisinin 12. Olağan Kurultayı  bizim için çok önemlidir. Çünkü tek derdimiz bu millet ve vatandır. Türk Milletinin önünü açacak, 2023 Lider Ülke Türkiye’sine bu kurultay da çıkacak kadrolarla yürüyeceğimize inanıyorum.  Bu kurultaydaki kadronun  başı Sayın Liderimiz ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in tüm mücadelelerinin nasıl ki bugüne kadar hep yanında  durduysak, Allah’ın izniyle bundan sonrada bu mücadeleye devam edeceğiz. Tüm ülkücü hareketin bu mücadeleye nefessiz ve tüm heyecanı yaşayarak devam edecektir. Biz bu mücadelede MHP’nin üst kurul delegeleri, il ve ilçe teşkilatlarımız ve tüm ülküdaşlarımıza birlikte sayın genel başkanımızın vereceği mücadele de emrinde ve yanında olacağımızı açıklıyoruz.  İnşallah 18 Mart’tan sonra yerel ve genel seçimlere MHP’nin tüm kadroları olarak çalışarak, belirlediğimiz 2023 lider ülke Türkiye yolunda, kızıl elma ülküsü ile yürüyeceğiz”.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK

 

 


Etiketler: mhp

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.