MHP MERKEZ İLÇE’DE KURT YENİDEN BAŞKAN

MHP MERKEZ İLÇE’DE KURT YENİDEN BAŞKAN
MHP MERKEZ İLÇE’DE KURT YENİDEN BAŞKAN28.07.2017 14:57


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Artvin Merkez İlçe Başkanlığı’nın 12’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı Geçekleştirildi. Kongrede tek aday olarak  seçime katılan 1 önceki dönem Merkez İlçe Başkanı Ekrem Kurt yeniden başkan seçildi.

Milliyetçi Hareket Patisi Merkez ilçe başkanlığı olağan genel kurullarını gerçekleştirdi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nda gerçekleşen  Kongrede divan başlığını MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç yaparken Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Artvin İl Başkanı İrfan Kuzu, Sedat Ali Öktem ve Hüseyin Çakaloğlu divan üyeliği yaptı.

Ekrem Kurt'un güven tazeleyerek yeniden başkanı olduğu MHP Artvin Merkez İlçe'nin Yönetiminde ise yeni dönemde

ASIL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ; Yüksel Dağlaroğlu, Fahrettin Alkan, Yunus Polat, Hüseyin Aktaş, Ramazan Alpraslan, Mustafa Özdemir, Mehmet Özkan, Ercüment Koçaslan, M. Gökhan Atabey, Yusuf Okur, Rasim Karataş, Yasin Aslan, Erdem Bucak, Osman Varolan isimleri yer aldı. Kongrede aynı zamanda 138 merkez ilçe delege seçildi.

 Yeniden MHP Merkez İlçe Başkanı Seçilen Ekrem Kurt; “Bir kere daha beni başkan seçen çok değerli delege üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Hizmetin çeşitleri çoktur. Hizmet ediyorsanız güzel bir iş yapıyorsunuz demektir. Siyasette hizmet etmenin en önemli alanlarının başında gelir.  Ülkümüz vatana millete hizmet etmektir.

Türk Milleti tarihte 16 devlet kurmuş, devlet kurma ve yönetme geleneği en güçlü milletin torunlarıyız. Halka hizmet etmenin Hak’ka hizmet olduğu şiarıyla bu göreve talip olduk. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte ilimize, ülkemize hizmet etmek için çalışmaya devam edeceğiz. “dedi.

HABER: MALVİNA BİBİLASHVİLİ


Etiketler: MHP

Diğer Siyaset haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.