ARTVİN HOPASPOR’A TBMM’DEN TEBRİK GELDİ

ARTVİN HOPASPOR’A TBMM’DEN TEBRİK GELDİ
ARTVİN HOPASPOR’A TBMM’DEN TEBRİK GELDİ30.04.2018 12:12


Artvin’i Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil eden Milletvekilleri Artvin’den amatör lig olan BAL liginden son kez yola çıkan Sivas’ta aldığı galibiyetle yıllar sonra profesyonel lige  dönen ve  3.Lig’e çıkan Artvin Hopaspor’u tebrik ettiler. AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, tebrik mesajında ‘Gururlandırdınız’ vurgusunda bulunurken, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ise ‘Bu gurur hepimizin’ dedi.

Artvin Milletvekillerinden TFF 3.lige çıkan Artvin Hopaspor’a tebrik mesajları geldi. AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla yayımladığı mesajda büyük başarıyı büyük bir gurur olarak nitelendirdi. Vekil Kışla mesajında; “Gururlandırdınız, Play Off son maçında Ağrı Spor’u 2-0 yenerek 3.lige yükselen Artvin Hopasporumuz’u başkanından teknik ekibine, oyuncusundan malzemecisine kadar tebrik ediyorum. En büyük teşekkür de büyük Hopaspor taraftarına, Hepinize teşekkürler” ifadelerini kullandı.

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ise mesajında bu gururun tüm Artvinlilere ait olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan mesajında; “Ortaya konulan büyük mücadele ve el ele gönül gönüle harcanan çabaların ardından Artvin Hopaspor’un 9 yıl aradan sonra yeniden Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol 3.ligine çıkmasının haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gurur futbolcusundan yöneticisine, malzemecisinden taraftarına kadar bu takıma destek veren herkese ve tüm Artvinlilere aittir. Artvin Hopasporumuzu bu büyük başarıdan dolayı tebrik ediyorum ve takımımızın her zaman yanında olacağımızı ve de 3.ligde de takımımızı yalnız bırakmayacağımızı belirtiyorum. Teşekkürler Artvin, teşekkürler Artvin Hopaspor’ ifadelerini kullandı.

HABER: ARTVİN POST


Etiketler: HOPASPOR

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.