EMİN ÖZGÜN ANISINA HALISAHA TURNUVASI

EMİN ÖZGÜN ANISINA HALISAHA TURNUVASI
EMİN ÖZGÜN ANISINA HALISAHA TURNUVASI12.06.2017 11:36


 

Artvin’de “Hemelciler lakabı ile tanıtan ve birçok etkinlik yapan Artvin’in aktif ve sosyal gençleri, bu Kez Emin Özgün anısına Halısaha turnuvası düzenlediler.

 

Artvin’de Hemelciler ismiyle birçok faaliyet düzenleyen ilimiz gençleri bu kez halısaha turnuvası düzenlediler. Hemelciler, 1 Mayıs 2016 tarihinde Ankara’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden, Artvin tarihinde üç dönem üst üste Artvin Belediye Başkanlığı yapmış ve efsane başkan olarak anılan tek başkan olan Emin Özgün anısına halısaha turnuvası düzenlediler.

 

Birbirinden yaratıcı fikirlerle, yeri geldiğinde eğlenmek için etkinlik yapan, yeri geldiği zaman sosyal yardımlaşma konusunda önemli adımlar atan hemelciler Artvin’in efsane ismi, futbolcu, diş hekimi ve renkli kişiliği ile Artvin’in sembol isimlerinden olan merhum Dr. Emin Özgün’ü unutmadılar.

 

Yıldırım halısaha tesislerinde düzenlenen turnuvaya dört takım katıldı. Spor amaçlı yapılan turnuvada takımlar sahaya anlamlı pankartlarla çıktılar. Turnuvanın son karşılaşmasında takımlar ‘ emniyet kemeri takın, Alkollü araç kullanmayın’ pankartıyla sahada yer aldılar.

 

Kıran kırana geçen müsabakalarda dört takım, aralarında oynayacağı müsabakaların ardından puanlar değerlendirilecek. Turnuvanın sonunda 2016-2017 Dr. Emin Özgün anısına düzenlenen halısaha turnuvasında kupa sahibini bulacak.

 

HABER SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: TURNUVA

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.