HOPASPOR’DA YENİ DÖNEM

HOPASPOR’DA YENİ DÖNEM
Hopa Sporun geçtiğimiz günlerde yaptığı Genel Kurul ardından yönetim kurulu toplanarak görev dağılımı yaptı.23.12.2016 09:27

Hopa Sporun geçtiğimiz günlerde yaptığı Genel Kurul ardından yönetim kurulu toplanarak görev dağılımı yaptı. Kulüp merkezinde yapılan yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı da şöyle gerçekleşti:Başkanlığa Oğuz Çapkınoğlu, Başkan vekilliğine Mubin Çakmak getirildi. Başkan Yardımcısı – Volkan Uzuneyüpoğlu ( Mali İşler Sorumlusu ),  Başkan Yardımcısı –Adem Çakmak ( Futbol Şb. Sorumlusu ),  Başkan Yardımcısı – Çetin Kaya ( idari İşler Sorumlusu ), Futbol Şubesi – Osman Demircioğlu, Hakan Kalkan, Samet Cihan, Osman Akkaya, Alt Yapı Sorumlusu – Muharrem Gazioğlu-Tesis, Personel ve Stadyum Sorumlusu – Cem Topaloğlu, Mutlu Seber, Hukuk İşleri Sorumlusu – Vefa Aliefendioğlu, Spor Güvenliği ve Taraftar Sorumlusu – Yaşar Balkaya, Protokol ve Sosyal İşler Sorumlusu – Şükrü Aydemir.

Yönetim kurulu toplantısı sonrası yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Oğuz Çapkınoğlu, “Genç-dinamik ve fedakârlıkları ile birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum arkadaşlarımın tarafıma gösterdikleri güven için teşekkür ediyorum. Zor bir görev ve sorumluluk üstendiğimizi hepinizin bildiğine inanıyorum.

Hopa sporumuz sezon başında iddialı söylemlerle yola çıkmış ve bunun gereklerini her birimiz yaptığımız özverili fedakârlıklarla ortaya koyduk. Ancak top yuvarlak ve her zaman istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Tek kale oynadığımız karşılaşmalarda puanlar kaybettik. Verilmemesi gereken penaltılar kalemizde gol oldu, oyuncularımız kırmızı kartlar görerek bir anda hedefimizden uzaklaşma sürecine girdik. Ama ben inanıyorumki her şey bitmedi. Biz sahada çıkıp hakkıyla oynayan, karşılaşmayı izleyen taraftarın alkışını alan oyunlarımızı çıkıp oynayacağız. Amacımız ligizirvede bitirmektir ama bu da olmazsa en iyi noktada bitirmektir.

Bu arada taraftarımıza da önemli görevler düşüyor. Genç arkadaşlar istedikleri sonuçlar alınmayınca tepkilerini farklı bir biçimde gösteriyorlar. Bu bize yakışmıyor. Biz sahamızdaki karşılaşmamıza 7’den 70’e ev hanımından ihtiyar ninemizi-dedemizi de tribünlerde görmek istiyoruz. Biz Hopa sporumuzun başarısı için kolları sıvadık. Taraftarımız bize güvensin, kulübüne zarar verecek hareketlerden lütfen kaçınsın. Hepinize güveniyorum, başaracaksak bu zor sorumluluğu birlikte başaracağız. Tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 


Etiketler: hopa

Diğer Spor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.