23 Nisan

Merhaba.

“23 Nisan Türkiye`de demokrasi ve cumhuriyetin temelinin atıldığı tarihtir. Milletimiz tarih boyunca çok şanlı, ihtişamlı dönemler yaşadığı gibi, çok sancılı zorlu mücadelelerle de karşılaşmıştır. Her zaman imkansızlıklar içinde dahi pek çok başarıyı gerçekleştirmiş onurlu bir millet olmuş, her türlü olumsuzluğa millet olma bilinciyle yaklaşmıştır. 
"Tüm çocukların 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nı kutluyorum. 23 Nisan Milli Egemenlik Bayramı dünyada ilk ve tek Çocuk Bayramıdır. Bu anlamda dünya için aydınlık bir gelecek, insanlık için birlik, beraberlik ve güzellikler için bir umut çağrısıdır. TBMM`nin açılış gününün, geleceğin yöneticisi ve teminatı olan çocuklara armağan edilmesinin ve tüm dünya çocuklarıyla kutlanmasının yüreklerin güzelliklerde birleşmesi bakımından çok anlamlıdır. 
Çocuklarımıza İlk Meclisi ve bu uğurda fedakarlık yapan büyüklerimizi doğru anlatmalı ve bu ruh ve şuurla geleceğin müreffeh Türkiyesini inşa etmelerine katkı vermeliyiz. Çocuklarımızı, TBMM`nin manasını kavrama liyakatine sahip olarak yetiştirme temennisiyle 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nı kutluyor, ülkemize, tüm dünya çocuklarına barış, huzur, güven ve mutluluk getirmesini diliyorum" Saygılarımla...
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1450