ARTİN TANITIM GÜNLERİ

ARTİN TANITIM GÜNLERİ
Merhaba.
Ankara’da Artvin tanıtım günleri dün başladı. Sabah saatlerinde başlayan kar açılışın yapılacağı dakikalarda sağanak yağışa döndü.
Belediyeler, Kaymakamlıklar stantlarını oluşturdular ve muhteşem bir görüntü var. Ankara Atatürk Merkezinde ilk gün ve hava şartlarının bu derece bozuk olmasına rağmen katılım çok iyiyiydi.
Ancak,  canlı yayın yapılmayacağı yönünde dernek yönetiminin bir kararı vardı. 
Bizler meseleyi Milletvekilimiz Dr. İsrafil KIŞLA’yı arayarak durumu bildirdik ve hemen ne gerekiyorsa kendilerinin üstleneceğini,hiç olmasa bir gün canlı cayın olması gerektiği söyleyerek canlı yayın yapma fırsatımız oldu. Milletvekilimiz Dr. İsrafil KIŞLA’ya teşekkür ediyorum.
Organizasyonu yapan firmada, daha önce başka bir vakıfta görevli iken şimdi burada görev alan Yeliz ÖZTÜRK hanımın üstün gayreti gözlerden kaçmadı. Artvinli olmamasına rağmen adeta bir Artvinli gibi işine sarılarak sorumluluk üstlendi.
Diğer yandan Vali beyin Ankara’daki bu organizasyonun protokol kısmı ile ilgilenmesi için Vali Yardımcısı Mehmet Ali  ÖZTÜRK sanki organizasyonda görevli bir eleman gibi, bir Artvinli gibi çalıştı ve açılış töreninin sorunsuz geçmesi için elinden geleni yaptı. 
Emeği geçen, bir Artvinli gibi ter akıtan herkese ç minnettarım.  Umarım Pazar günü sonu kadar devam edecek olan bu tanıtım günleri Artvin turizmine önemli katkı sağlar.
Çok teşekkürler…
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1555