Artvin DÜŞMANI Değiliz...


DARILMACA YOK...!
ARTViN DÜŞMANI DEĞLiZ...
Merhaba.
Bazı insanlar, "sadece benim düşündüğüm ve söylediğim doğrudur" mantığı ile hareket ediyorlar. Oysaki fikir alışverişi bu mantıkla yürümez. 
Bizler yerelde görev yapan yılların gazetecileriyiz. Gazeteciler ve TV program sunucularının objektif olmaları gerektiğini düşünüyorum.
Karşı olunan fikir sahiplerine söz hakkı verilmesi asla memlekete ihanet değildir. Keza ben söz hakkı verdiğim fikir sahiplerinin zıt fikirde olanları da programıma davet ettim. 
Artvin sevgisi hiç kimsenin tekelinde olmadığı gibi ben de en az "Artvin`i seviyoruz"diyenler kadar Artvin`imi seviyor ve savunuyorum.
19 yıllık meslek hayatımda hiç kimseye para kazanmak uğruna yalakalık yapmadım. Para kazanmak uğruna Artvin`inime de dil uzatmadım uzattırmadım. Eğer bunu yapsaydım şimdi ben de şimdi borçsuz harçsız olurdum.
Madem Artvin halkının savunduğu fikir sizin fikriniz ile aynı ve bunun dışındaki fikriler size göre memlekete ihanettir, siz Artvin`de, Artvinli olarak kaç tane BDP`li tanıyorsunuz da onlardan yardım istiyorsunuz.....
Fikirleri ve zikirleri belli olan, ülkemize yıllardır huzur vermeyen terör yandaşlarının fikir yoğunluğu Artvin` de nedir?
Demem o ki;
Nasıl ki siz onlardan yardım istemekle terör yandaşı olmadınız. Ben de sizinle aynı şeyleri düşünmeyleri programıma aldığım için asla Artvin düşmanı veya para kazanmak uğruna yalaka olmam. 
Öyle değil mi?
Herkes şunu bilmelidir. Bizler de Artvin düşmanı değiliz.
Artvin halkına saygılarımla....

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1309