• Ana Sayfa
  • »
  • ARTVİN POST GAZETESİNİN BİRİNCİ YILI

ARTVİN POST GAZETESİNİN BİRİNCİ YILI

DARILMACA YOK..!
DARILMACA YOK

ARTVİN POST GAZETESİNİN BİRİNCİ YILI

Merhaba.

Değerli dostlarım. Artvin Post gazetesinin birinci yılında neler yazmışım hatırlayalım istedim.

“DARILMACA YOK..!

TÜM SIKINTILARA RAĞMEN İLERLİYORUZ…

Merhaba.
Artvin Post Gazetesi yaklaşık bir yıla yakın bir süredir yayında.

Yayına ilk çıktığımızda “destekleyeceğiz, ne gerekirse yapacağız” diyerek sözlerinde durmayan namertlerin inadına yayın hayatımıza devam ediyoruz.

Sözlerinde durup, “sen şucusun, o bucu” diyerek hiçbir siyasi kimliğe bakmadan desteklerini hiç esirgemeyen gerçek dostlarımız da var. Onlara gerçekten minnettarız.

Bu dostlarımızın en başında değerli dostum Hasan Günaldı yer alıyor. İrfan Yıldırım ve Sinan Altunsoy ise asla unutulmayacak isimler…

Elbette herkesi saymak mümkün değil. Ama gerçek dostlarımızın tamamına sonsuz teşekkürler.

Artvin Post Gazetesi çıktığı günden itibaren, ne bir köşe yazarımız uyarı aldı yazdığı bir yazıdan dolayı, ne de yapılan bir haberden dolayı tekzip yayımlamak zorunda kalmıştır.

Çünkü, bizim en baştan beri söylediğimiz bir şey var. İnsanların siyasi görüşleri ne olursa olsun, sırf karşımızdakinin siyasi görüşünü benimsemiyoruz diye yapılan olumlu bir çalışmayı muhalefet olsun diye asla kötülemeyeceğiz. Yani “eğriye eğri, doğruya doğru” diyeceğiz. Dedik.

Böyle de yaptık.

Yazılarımızda eleştirilmesi gerekiyorsa sadece eleştirdik. Hakaret etmedik. Yazılarımız okunsun, çok kişiye ulaşsın diye, sol kulağımızı sağ elimizle göstermedik. Yani, kısa ve öz yazdık. Yani destan yazmadık.

Maharet uzun yazmak veya “ben çok şey biliyorum, bak nerden nereye bağladım” demek değildir. Maharet, zaten okumayan, uzun yazıları hiç okumayacak olan okuyucuya hitap ettiğini bilmek ve bu doğrultuda yazmaktır. Net bir dille, kısa ve öz…

Biz Artvin Post olarak, elimizden geldiğince fedakârlıklar yaparak objektif habercilik adına elimizden geleni yapıyor, yapmaya da devam edeceğiz. Gücümüzün yettiği yere kadar…

Bize güç katmanız dileklerimle…
Saygılar…”
Tüm gerçek dostlara teşekkürler…

Saygılarımla…
 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1482