• Ana Sayfa
  • »
  • BU KEZ BEN RÖPORTAJLAR YAPTIM.

BU KEZ BEN RÖPORTAJLAR YAPTIM.

BU KEZ BEN RÖPORTAJLAR YAPTIM.
Merhaba.

Değerli dostlar. Biz gazetecilerin görevleri arasında her fikre yer vermektir. 
Programlarımda ne diyorum? " Vatanın milletiyle bölünmez bütünlüğüne, ülkenin misaki milli sınırlarına saygılı ve Türk Bayrağı altında yaşamaktan onur duyan herkese kapımız açık" diyorum.
Artvin`deki maden ile ilgili yaptığım her program sonrası bazı gazetecilere tekrara tekrar gazetecilik öğretmek zorunda kalıyoruz.
Yahu arkadaş siz Mecliste grubu bulunan partilerden madene karşı çıkmaları için turlar yaptığınızda o zamanın partisi BDP`ye gitmediniz mi? 
Eğer gittiğiniz için siz de bu ülkeyi bölmeye çalışanlardan oldunuz mu?
Yayıncılığın etik kuralı, sadece sizin savunduğunuz fikrin ekrana getirilmesi yahut manşetlere taşınmadı değildir. Objektif yayıncılık, savunduğunuz fikre karşı görüşleri de yayın organlarına taşımaktır.
Anlamadan, bilmeden, dinlemeden veya izlemeden yorum yapmak olsa olsa, acemi bir gazetecinin yapacağı birşeydir.
Değerli dostlar.
Ben de en az yeşil Artin Derneği yöneticileri kadar Artvin sevdalısıyım ve Artvin`e zarar gelmesini asla istemem. Ben de en az onlar kadar Artvin`in yeşilini be güzelliklerini düşünüyorum.
Madenle ilgili program yapmakla Artvin haini olunmaz. Nasıl ki bu ülkenin topraklarında, bu millete yıllarca acı çektirmiş terör uzantılarına gittiğiniz için siz de Vatan haini olmuyorsunuz, ben de asla Artvin haini değilim. Ben maden iligili programlar yapmaya devam edeceğim. 
Bu kez ben gittim be işin uzmanları ile görüştüm. On beş isimle Türkiye`deki madenciliği, Artvin Cerratepedeki madeni konuştuk. Gazetelerde yayımlanacak. Eğer ihtiyaç duyarsak TV`de de yayımlayacağım.
Yeşil Artvin Derneği de bir uzman getirsin veya kendileri katılsınlar programımda konuğum olsunlar. 
Artvin halkına saygılarımla...
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1405