• Ana Sayfa
  • »
  • CHP NEDEN YÜZDE 26-27`Yi GEÇEMIYOR ANLADIM...:)

CHP NEDEN YÜZDE 26-27`Yi GEÇEMIYOR ANLADIM...:)

CHP NEDEN YÜZDE 26-27`Yi GEÇEMIYOR ANLADIM...:)


Tüm CHP`liler söze başlarken, "Cumhuriyetin yaşıtı, bu ülkenin oluşumunda var olan, Atatürk`ün kurduğu parti" diye övünürler.
Devam ederler, "Demokrasiyi temsil eden, Sosyal Demokrat, Diktatörlüğe ve darbelere karşı olan parti" derler.
Atatürk, bugünkü CHP`yi görse hepsini tekme tokat kovardı heralde.
Artvin`de CHP`yi bitirenler, merkez atama kararı aldıranlar Cumhuriyetle yaşıt olan CHP`yi ne hale getirdiler. CHP`ye gönül verenler şimdi eylem yapıyorlar.
Geçen hafta, Hopa ve Artvin`den bir grup CHP`li Ankara`ya geldiler. TBMM`nin bahçesinde Genel Kuruldan çıkıp gelecek CHP kurmaylarını bekliyorlardı.
Tam o sırada CHP grup başkanvekili Levent Gök geldi. Bizmkiler hemen Levent beye yaklaştılar ve Artvin`de ön seçim yapılması yönünde görüş belirttiler. Levent bey ise "çok iyi oldu çok. Sayın Genel Başkan bana sorarsa Uğur beyden yana görüş bildiririm. Uğur iyi bir milletvekiiliği yaptı" dedi.
Ben sadece gülümsedim. Dedim ki kendi kendime "CHP`nin neden %26`yı geçemediği ortada. Bu kafa ve bu mantıkla yönetilen CHP kaybetmeye mahkümdür" dedim.
Levent Gök Artvin`i, Artvin`in yapısını ne kadar biliyor ki?
Bilemez.
Artvin insanın ne kadar kültürlü olduğunu, ne kadar araştırmacı ve bilinçli seçmen olduklarını ne kadar biliyorlar k?
"iyi vekillik" nedir?
TBMM`inde sürekli soru önergesi vermek mi? Verilen bu soru önergelerinden hangisi işe yaradı? Hangisi Artvin`e hizmet olarak döndü? Ya da hangi Artvin aleyhine olan iş geri döndü? Uğur bey Artvin`e hizmet adına hangi icraatı gerçekleştirdi?
iyi vekillik" nedir Sayın Levent Gök?
Artvin insanı hizmete bakıyor. Artvin insanı verilen sözlere bakıyor. Artvin insanı sözünde duran insanı biliyor ve ona göre hareket ediyor. 
CHP kaybetmeye mahkümdür...
Saygılarımla...Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1542