DARILMACA YOK..!

MÜFSİT(BOZGUNCU)
Merhaba.
“Yeryüzünde karışıklık, kargaşa, fitne ve fesat, insanoğlu yaratıldığı günden bu yana her zaman varolmuş ve kıyamete kadar da varolacaktır. Fesat, bazen şahıslar arasında cereyan etmiş, bazen gruplar arasında oldukça geniş bir mahiyette ortaya çıkmış, bazen de bütün bir toplumu sarsacak ve her şeyi alt üst edecek bir genişlikte meydana gelmiştir. Yerinde akl-ı selim, kalb-i selim ve hiss-i selimle engellenebilmiş, hiç olmazsa tahribatı azaltılmış ise de çok defa en korkunç tsunamiler gibi kontrolsuz yığınları birbirine düşürmüş, kargaşaya sebebiyet vermiş ve arkada bir sürü kinler, nefretler ve iftiraklar bırakmıştır.

       Her yanda kalbini şeytana satmış bir sürü insan bozması var; bunlar, vuruyor-kırıyor, çalıyor-çırpıyor; vicdanlara baskı yapıyor, hakları çiğniyor; meşru sistemleri yıkıyor, yerine despotizmalar ikame ediyor; kinle, nefretle gürlüyor, kan döküyor; sonra da kalkıp bütün bunları insanlık ve insanî değerler adına yaptıklarından dem vuruyorlar…
 Aslında hiçbir müfsit “Ben müfsidim!” demez ve hiçbir bozguncu kendini bozguncu kabul etmez.
      
       Müfsit (bozguncu), Allah kuralları dahil hiçbir nizama saygılı olmamış, hep başına buyruk hareket etmiş ve her zaman bir anarşist gibi davranmıştır. O bir dinsizdir ama dindar görünür; tam bir bozguncudur, ancak hep ıslahtan dem vurur. Bir despottur, fakat ağzını her açısında “demokrasi” der durur; sürekli terör estirdiği halde hiç sıkılmadan “insan hakları” ndan söz eder. Farklı coğrafyalarda terörün asıl mimarı da işte odur...

             Öyle görülüyor ki, insanlık Allah`a yönelip, her şeyi bir kere daha Hak divanındaki mukadder duruşuna göre gözden geçireceği âna kadar ne fesat denen bu mel`anet dinecek, ne yeryüzündeki kargaşalar sona erecek, ne de asırlardan beri hayal edip durduğumuz huzur ve umumi saadet rüyaları gerçekleşecektir.”(M.E. Civan)
Şimdi bu fikirden yola çıkarak, Fetö terör örgütünün liderini örnek gösterebiliriz. Dindar görünüp, tüm vaazlarında salya sümük ağlayışlarını medyadan bilmeyenimiz yoktur. Hoş, bizzat yanında görenler de var… Biz Onlara da körü körüne kula tapan zavallı cahiller diyoruz. 
Bu terör örgütünün gerçek yüzü ortaya çıktıktan sonra Fetö teröristine inanlara da terörist diyoruz.
Yukarıdaki yazıya örnek gösterilebilecek Ülkeler de var.
Mesela müttefik görünümlü,  terör örgütlerine kol kanat geren ülkeler…
Demem o ki;
Güçlü bir Türkiye istemeyen tüm terör örgütleri Türkiye aleyhine bir araya gelmiş durumda.
Dikkat dikkat…
Saygılarımla…
 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1433