EN ZAYIF HALKA…

Ak Parti bugün (30 Ocak 2014) itibariyle henüz Artvin ilçe adaylarını açıklamadı. Ancak isimler aşağı yukarı belli.

 

DARILMACA YOK..!

EN ZAYIF HALKA…

Merhaba.

Ak Parti bugün (30 Ocak 2014) itibariyle henüz Artvin ilçe adaylarını açıklamadı. Ancak isimler aşağı yukarı belli. 

Açıklanacak muhtemel isimler arasında, Arhavi Belediye Başkanlığı için isminin açıklanması kesin gözüyle bakılan mevcut başkan Coşkun Hekimoğlu.

Coşkun bey, çok fazla halkın arasına girmemiş, halka ile bütünleşememiş bir aday.  Vatandaş ile ikili ilişkileri pek de iyi oluşturamamış, görevde bulunduğu süre içerisinde de, iktidarın gücünü kullanarak Arhavi halkının beklentilerini pek karşılayamamış, başarısız bir belediye başkanı.

Durum böyle olunca, adaylık için isimleri açıklanması muhtemel adaylar içerisinde Ak Parti için en zayıf halka olarak görüyorum.

Seçime henüz uzun bir süre var. Siyasette yirmi dört saatin bile uzun olduğunu düşünürsek, pek çok şey değişebilir. Fakat,  Ak Parti kazanılmış olan bir ilçeyi kaybetme ihtimali çok yüksek olduğu yer Arhavi.

Arhavi halkının beklentisi, denize kıyısı olan, coğrafi koşulları yatırıma müsait olan ilçelerini daha güzel ve daha yaşanabilir, turistlerin akın akın geldiği bir yer olması.

Arhavi`nin hakkettiği yerde olmasını ister. Çünkü Arhavi en güzel ilçelerimizden biridir ve Arhavi daha iyi yerlerde olmayı hak eder.

İşte tam da bunu sağlayamamıştır Coşkun bey….

Saygılarımla….

 

 

 

 

 

 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5321