• Ana Sayfa
  • »
  • İsmet BAŞAR’a Başarılar…

İsmet BAŞAR’a Başarılar…

İsmet BAŞAR’a Başarılar…
Merhaba.
Artvin’de siyaset hızlanıyor. Aday adayları yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladılar. 
Ak Parti’de henüz aday adaylığını açıklayan kimse yok. Ak Parti, hiç yapmadığı, kongrelerde yaptığı “tek liste” uygulamasını bu kez vekil adayları için yapar mı bilinmez. Ama yüksek ihtimalle İl Başkanı Erkan Balta en güçlü aday gibi gözüküyor. Elbette karşısına çıkacak olan diğer aday adayları da önemli. 
Resmi olarak henüz açıklamasa da Umut Medya Grubunun sahibi İsmet Başar CHP’den Artvin Milletvekili Aday Adayı.
CHP’de ilk defa çok farklı bir isim ortaya çıktı. Alışılagelmiş, her seçimde öne çıkan isimler dışında bir isim İsmet BAŞAR.
Ben yıllardır Sevgili İsmet Başar ile birlikteyim. Zaman zaman fikri ayrılığı yaşasak da, dobra, art niyeti olmayan bir dostumdur. 
Dediğim gibi bazen fikir ayrılığı yaşarız. 
Mesela, ben “ya gazetecilik yapacaksın ya da, siyaset” demişimdir kendisine. Çünkü siyasi kimliği olan insan gazetecilikte objektif bakamaz. Bu konuda hep ayrı düştük kendisi ile…
“Fikirleri saplantılı, huninin geniş tarafından bakan insanlar, huninin ince tarafından görürler. Bizler ise, huninin ince tarafından bakıp, geniş tarafından görmek zorundayız.” Demişimdir.
Sevgili dostum İsmet Başar da farklı siyasi düşüncede olsak da hak vermiştir bana. Yıllardır, defalarca kendi gazetesinde kendisini eleştirmişimdir. Her defasında da “bu köşe senin demokratik bir şekilde, özgürce fikirlerini yazabileceğin köşedir. Ben asla müdahale etmem” diyerek de demokratik duruşunu göstermiştir.
Teşekkürler İsmen Başar..
Siyasi hayatınızda elimden gelen tüm desteği esirmeyeceğimi bilmenizi isterim. Başarılar sevgili dostum İsmet BAŞAR.
Saygılarımla…
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4522