SENARYOLAR

SENARYOLAR
 
Merhaba.

Evet Senaryolar.. 
Kime ait, kim başrolde, kim figüran, kim izleyici? Salonu doldurabilir mi bu film bilmiyorum. Okuyunca sizler daha kolay vereceksiniz cevapları.. Eminim..
 
Hatırlayınız, ABD 11 Eylül saldırısının arkasından önce Afganistan ve sonra da Irak’a girdi. Bunları yaparken oralarda olmayan insanı aradıklarını söylediler. Sonuç malum. Afganistan ve Irak hem iç savaşla hem terörle boğuşuyor. Parçalandılar. Yani tipik böl, parçala, yönet. Çünkü bu karışıklıklardan sonra özellikle Afganistan doğal gazı ve Irak petrolü kendileri tarafından kontrol altına alınmalıydı. Ve yaptılar.
 
Yukarıda okuduklarınız 11 Eylül saldırısından sonraydı. Detaylara fazla girmeyeceğim. Çünkü bölgeleri neden ve nasıl kontrol etmeleri gerektiği uzun yazılar konusudur. Bilinmeli ki, baş aktörler çok. Yahudi lobisi, Katolik lobisi vs. Zaten o dönem ABD başkanı Bush “bu bir haçlı seferidir” demedi mi?
 
Gelelim şimdiki senaryoya. Yani Fransa’da yapılan eylem ve doğuracağı sonuçlara.
 
Bu da bir "11 Eylül" senaryosudur.
 
Biliyorsunuz, Müslüman terör örgütü olanların arkasında hep egemen güçler olmuştur. Aslında kendini Müslüman olarak gösteren terör örgütlerinin İslam ile ilgileri yoktur.
 
Onlar egemen güçlerin Orta Doğu’da yapmak istediklerinin figüranlarıdır. Filmlerde figüranlar dayak yer figüranlar ölür. Başrol ölemez çünkü film biter.
 
Bu nedenle amaç, bölgedeki terör örgütleri beslenmeli ve egemen güçlerin istediklerini yapabilmeleri için daha önceden planlanmış saldırılarla Müslümanları hedef göstermek ve bölgeyi tamamen kendi kontrolleri altına almaktır.
 
İşte bu durumda seyirciler devreye giriyor. Seyredenler.. Egemen güçlerin hipnozuyla uyutulmuş seyredenler..
 
Şimdi Fransa terörle ilgili yasa çıkaracak. Sonra ABD, İngiltere ve diğerleri destekleyecek. Bu defa bulamayacakları birilerini yine bölgede arama bahanesiyle birkaç ülkeyi daha bölmeye çalışacaklar. Halbu ki, Fransa’da eylemi yapanlarla ABD’de 11 Eylül’ü yapanların sahipleri yine egemen güçlerdi.
 
Kimse özgürlük yürüyüşü, demokrasi falan gibi sözlere inanmasın. Bunlar dünya insanın iyiliği diye yapıyoruz diyorlarsa bilinki, insanlık yine yara alacak, silah tüccarları, uyuşturucu baronları, finans sektörleri ve paralı asker sahipleri ceplerini dolduracaktır.
 
Ülke olarak biz, uyanık olmalıyız. Yaklaşan tehlike bizi de sarıyor. Dikkat çekerim.
 
İslami terör örgütlerinin Müslümanlık için yaptıklarına inanmayın. Çoğu piyon. Hangi it sahibini ısırmış ki onlar ısırsın.. Dikkat edin, düne değin bu kadar terör örgütü var mıydı? Irak neden bölündü ve oraya terör örgütleri kimler tarafından yerleştirildi?  Sorarsanız cevabı bulursunuz.
 
Saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1463