FEYİZOĞLU VE BATUM

FEYİZOĞLU VE BATUM

Hafta sonunda Artvin’de esen rüzgar gönüllere ve gerçeklere vurgu yaptı. Artvin Barosu ve Artvin ADD’nin konuğu olarak il merkezinde düzenlenen panelde konuşmacı olarak yer alan ikili konuşmalarında hem gönüllere hitap ettiler, hem de gerçekleri ortaya koyarak, terör örgütünün reisi olan imralı canisinin ülke üzerinde ki planlarını kamuoyu ile paylaştılar. Türkiye Barolar Birliği Başkanı olan Ceza Hukuku Profesörü AV. Metin Feyizoğlu’nun ortaya koymaya çalıştığı ve belgeleriyle sosyal medya aracılığıyla canlı yayında anlattığı ince hesapların doğruluk payını bile düşünmek insanı düşünmeye itiyor.
Ülke genelinde hemen hemen her gün farklı bir ya da birkaç noktada yurt severle bir araya gelen bu ikilinin ortaya koymaya çalıştıkları durumu, biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak gelecekte ne tür durumlarla karşı karşıya kalabileceğimizi doğru anlamamız ve bilerek hareket etmemiz gerektiği kanısındayım. Eğer ki Türkiye’ye girmesi yasak olan o kitapçıktaki görüşme tutanakları doğru ise ve Anayasa değişikliği metninden sonra tek bir kişinin verebileceği kararlar o kitapçıktaki görüşme tutanaklarındakini yapabilecek gücü eline alacaksa yakın bir gelecekte olmasa da, yine de korkmamız gerektiği kanısındayım.
Şimdi burada duyduklarımızın ne derece doğru olup olmadığını sorgulamamız gerekiyor. Burada en büyük sorumluluk medya mensubu olarak bize düşüyor gibi görünse de asıl görev iktidar partisinin mensuplarındadır. Devletimizi yıllardır yöneten ve yönetmeye halen devam eden siyasi iktidarın Artvin yerelinde ki mensuplarının bu ve buna benzer konularda yapacakları açıklamalarına sayfalarımız sonuna kadar açıktır. Gerek il başkanı gerekse milletvekili hatta bakan veya başbakan düzeyinde yapılacak olan toplantı veya basın açıklamalarına mutlaka katılır, durumu sizlerle paylaşırım. Hadi hayırlısı…

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1039