İnsanları anlamaktan!

İnsanları anlamaktan!

İnsanları anlamaktan zorlanmıyor muyum tabiî ki de evet. Anlayışımda mı sorun var ki anlayamıyorum buna da tabiî ki hayır. Ukalalık mı yapacağım elbette hayır. Peki, bu yazının devamı nereye gidecek? Bunu da bilemiyorum. Nereye giderse gitsin, benim anlayıp anlamamamın birileri için de hiç önemi olmuyordur, olmamalı da. Bu denli bilinmeyenli bir denklemde, benim insanları anlayamamamın bazı kişiler için gerçekten anlamı ve önemi olanlarda yok değildir diye düşünmek istiyorum. 
Çok yakinen tanımadığım ancak bazı gazeteci arkadaşlarım ve temsil ettiği kurumuna duyduğum demokratik saygı ile adını defalarca duymuş olduğum ve her şeyden daha önemlisi Artvin’de yaşayan bir birey olması hasebiyle ilk fırsatta yakinen tanışmak için mutlaka ziyaret edip, çayını içmeyi düşündüğüm bir vatansever, ülkücü ve Artvin dostu şahsiyetin sosyal medyasında derneğimizin yapmayı düşündüğü bir etkinlik nedeniyle eleştirmiş.  Eleştirmek en doğal hakkı olduğunu söylemekte yarar var. 
Ancak bu denli eleştiriyi AFGAD olarak bizler alıyorsak, burada yanlış giden bir şey var diye düşünmek gerekir. Yapılan eleştiriyi ve toplam yetmiş altı yorumun tamamını okudum. Burada bize karşı yapılan eleştiri amacından çıkmış aynı amacı ve aynı ülküyü benimsemiş kişilerin birbirlerini eleştirmesine doğru yönlenmiş olarak görüyorum.  AFGAD’a yapılan eleştiriye kısa bir yanıt vermek gerekiyor.
 Arkadaşlar ve özelliklede birebir tanışmayı düşündüğüm kişiye söyleye bileceğim tek şey “Bizden bir talepte bulunuldu ve o talebe yanıt verildi. Şahsınıza ve diğer arkadaşlarınıza karşı her hangi bir sorun olmasını gerektiren durum ne düşünülmüş ne de düşünülmektedir. Böyle bir şey asla söz konusu olamaz” derneğimizde her düşünceden ve her anlayıştan meslek mensupları olduğu gibi bu renklilik gelecekte de her daim olacaktır. Bizim içimize bir tek vatan hainleri girmemiştir ve giremez de. Ayrıntılı sohbet için kahvemizi içmeye bekleriz. Hadi hayırlısı.     

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 869