Oldu mu şimdi?

DÜN ÜLKEMİZDE OLDUĞU GİBİ İLİMİZ VE İLÇELERİNDE DE YEREL SEÇİMLER YAPILDI ÖZELLİKLE HOPA DA Kİ SEÇİMLER ÖNCESİ RİSKİ DİLE GETİRMİŞ VE SEÇİM BOYUNCA SADECE HOPA DA ÇALIŞMALARDA BULUNDUĞUMU SÖYLEMİŞTİM.

Oldu mu şimdi?

SEVGİLİ DOSTLAR VE BENİ TAKİP EDEN OKUYUCULARIM. DÜN ÜLKEMİZDE OLDUĞU GİBİ İLİMİZ VE İLÇELERİNDE DE YEREL SEÇİMLER YAPILDI ÖZELLİKLE HOPA DA Kİ SEÇİMLER ÖNCESİ RİSKİ DİLE GETİRMİŞ VE SEÇİM BOYUNCA SADECE HOPA DA ÇALIŞMALARDA BULUNDUĞUMU SÖYLEMİŞTİM. DEMEK Kİ YETMEDİ, İL GENELİNDE İKTİDAR PARTİSİ EZİCİ ÇOĞUNLUKLA BELEDİYELERİ ALMIŞ OLDU. BURADA GÖSTERİLEN MÜCADELEDE BAŞARI SAĞLAYANLARI KUTLAMAK VE HAYIRLI OLSUN DEMEK GEREKİR.

BİZ KAYBEDENLERİNDE BİR ÇOK SORUYA CEVAP ARAMASI VE BULDUĞU DOĞRU YANITLARI DA HAYATA GEÇİRMESİ GEREKİR. SÜRECİ İYİ YÖNETEMEMEK Mİ DESEM, SÖYLEMLERİN EKSİKLİĞİMİ YOKSA HOPA İÇİN BİR BLOKLA YARIŞMAK MI? HER NE OLURSA OLSUN AK PARTİNİN ÜLKE GENELİNDE VE İL MERKEZİNDEKİ BAŞARISINI ASLA İNKAR ETMİYORUM ANCAK HOPA`DA SADECE AK PARTİNİN BAŞARISI DEĞİL ŞOVENİZM BAŞARILI OLMUŞTUR.

NEDENİ İSE SANDIKTAN ÇIKAN OYLARIN ŞEKLİNDE VE SAYILARINDA GİZLİ. BAŞKANLIĞA AK PARTİYE MECLİSTE DİĞER PAYDAŞLARINA VERİLEN OYLAR GERÇEĞİ AÇIĞA KOYUYOR. ASLINDA YAZMAK İSTEDİĞİM ÇOK ŞEY VAR GENEL BAŞKANIM KILIÇTAROĞLU`NUN EN ÇOK ÜZÜLDÜĞÜ İL ARTVİN SÖYLEMİNİ HATIRLATARAK, BENİMDE EN ÇOK ÜZÜLDÜĞÜM YER HOPA OLDUĞUNU DİLE GETİRMEK İSTİYORUM.

 

Şimdilik bu mağlubiyetlerin detaylarına fazlaca girmeyeceğim. ancak bunu her kes bilsin ki Artvin CHP`de hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Hopa`da da aynı durum söz konusudur. Kolay olmadı, kimse için kolay olamadı. Kazananların etrafındaki gönüldaşlarını ve partililerini anlıyorum da, onlara oy veren sözüm ona solcu, sosyalist ve sosyal demokrat şovenist kişilerin AK Partiye verdiği oyların bir gün kendilerine vicdanen fatura edileceğini düşünüyorum.

Geçen günlerde ‘Başka Hopa yok’ diye bir yazı yazmıştım, o yazıdan rahatsız olan zatlar, şimdi bir daha okuyun ki belki demek istediğimi anlarsınız. Nasılsa gözünüzde ki at gözlüğü kırılmış, rahatça bakacak kadar özgürsünüz, gerçi siz özgürlük mücadelesinde özgürlükleri kısıtlayarak karşınızda olmayan bir dev yarattınız. Hadi hayırlısı kına yakın elinize.

 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 2110