Teşekkürler

Teşekkürler

Yazılı basın muhabirliği ve foto muhabirliği konularında iki bölüm açılacak. Artvin Faal Gazeteciler Derneğinin (AFGAD) üç yıldır önemseyerek takip ettiği ve mutlak ihtiyaç olduğunu düşündüğü bölümlerin açılmasında katkısı ve ilgisi olan tüm paydaşlara teşekkür ediyorum. 
Öncelikle derneğimizin kurucu başkanı Yaşar Kars ve yönetim kurulu üyelerinin her birine, Görevi devir aldığım günden itibaren konuyu en az önceki dönem yöneticilerimiz kadar ömemseyip benimle birlikte takip eden mevcut yönetime,  bizimle birlikte protokole tereddüt etmeden imza atan Artvin Gazeteciler Derneğinin mevcut Başkanı Zeki Alkan`a ve yönetimine, ilk günden itibaren bizleri dinleyen il milli eğitim müdürü Abdulcelil Kahveci ve ekibine, bölümlerin açılma talebini yapan Ayhan Şahenk Anadolu Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Orhan Sevim ve öğretmenlerine, göreve atandığı günden itibaren gerek ziyaretlerimizde, gerekse programlar esnasında, bölümler konusunda ki taleplerimizi dinleyen, gerekliliği önemseyen ve mutlak ihtiyacı benimseyen Sayın Vali Ömer Doğanay`a, Milli Eğitim Bakanlığı ilgili birim yöneticilerine ve Sayın Bakan İsmet Yılmaz`a Artvin Milletvekilleri İsrafil Kışla ve Uğur Bayraktutan`a büyük harflerle TEŞEKKÜR ediyorum. 
Şimdi bize düşen, bu bölümleri seçecek olan öğrencilere bölümlerin özelliklerini ve mesleğin güzelliklerini anlatmak, aktarmak ve teşvik etmek olacak. Asıl bu bölümlerde okuyacak olan öğrencilere zaman zaman özellikli teşekkürler edeceğim. Bu bölümleri okuyup gerek üniversitelerin ilgili fakültelerine gidecek olan öğrenciler, gerekse lise sonrası direk mesleğe geçecek olan basın emekçileri olacak olan öğrenciler hem yerel hemde yaygın medya mensubu olduğunda işte son teşekkürü onlar yapacak. Hadi Hayırlı olsun. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1212