ARTIK KENDİNİZE GELİN‏

Merhaba dostlarım ben üç dönemdir iktidar olan A.K.P sine oy vermedim birileri gibi üç kuruş çıkar için ülkeme ve siz okurlarıma ihanet etmedim, on iki eylül darbesinde hücre yattım, işkence gördüm

 Merhaba dostlarım ben üç dönemdir iktidar olan A.K.P sine oy vermedim birileri gibi üç kuruş çıkar için ülkeme ve siz okurlarıma ihanet etmedim, on iki eylül darbesinde hücre yattım, işkence gördüm, yedi dışım kırıldı ama yine laiklik ve sosyal demokrat , vatansever ruhundan vazgeçmedim. Ama siz sayın Başbakanım artık inadınızdan vazgeçin emperyalist güçler güneş olsa bize doğmaz, yağmur olsa üstümüze damlamaz, onlar kurtuluş savaşlarında kaybettikleri atalarının intikamını sizi kandırarak, ülkemizi küçük düşürerek alıyorlar. Evet siz çok iyi niyetle o güçlere yanaşa bilirsiniz ama onlar asla iyi yönünüz ile size bakmıyor ve bakmayacaklar. Bu gün o emperyalistler sizi seviyor gözüküyorsa siz her dediklerini yaptığınız için bir yapmayın bak neler diyecekler. Ne oldu Suriye bir aya kalmaz gidecekti siz bu sözü kime güvenerek söylediniz Amerikaya doğrumu evet peki ne oldu orta doğuda yalnız kaldın size akıl verdiler Rusyanın okeyini alın dediler oradan okey alınsa size bırakmazlardı sizi yönlendirdiler ki  sözünüz dinlenmesin küçük düşün diye.

            Sayın Başbakanım size çok kızdığım şeylerle birlikte yaptığınız güzel işleri arz eden bir yurttaş olarak derhal emperyalistlerin karşısına çıkın ve dik durun onlar hiçbir şey yapamazlar yeter ki siz sahsı çıkarlarınızı erteleyerek ülke çıkarlarını öne çıkarın. Evet son günlerde çok aldatıldınız onun için zor durumdasınız ben bu zor durumda yanınızdayım sizi sünnetsiz kişilerin daha fazla aldatmasına müsaade  etmeyeceğim ve onlara haykırıyorum dedeleriniz ülkemi işkal etmişlerdi geri aldık kumar kuralına göre oynandığına göre atalarım da kuralına göre geri aldı o günlerin kin ve nefreti hala üstünüzde bunu biliyorum onun için uyarıyorum Başbakanımızı artık rahat bırakın sizlerin aklı ile ülkemi yönetmesine zorlamayın yoksa tarih tekerrür eder karışmam. Son açılımda bile yalnız kalacaksınız Amerika kendi yapamadığını otuz yıldır dağlarda olan P.K.K lılara yaptırmak onları Suriye de savaştırmak için elinize ödev verdi o ödevi ülkenin çıkarları doğrultusunda yanıtlarsanız kendinize gelirsiniz yoksa daha çok  yanılır üzülürsünüz.

           Sevgili dostlarım Sayın Başbakan on yıldır iyi veya kötü bu ülkeyi yönetti ama şu an zor durumda dost bildikleri tüm emperyalist güçler onu aldattı oysa onlar için her şey yapmıştı T.C. nin değiştirilmek istenmesi ,Türk sözcüğünden rahatsızlık duyması, Apo denen katile zeytin dalı uzatması v.s v.s tüm bunlar Başbakanımızın arzusu değildi Amerika ve diğer emperyalist güçlerin senaryosu idi amaçları dünya kamu önünde ülkemizi küçük düşürmekti kısmen başarılı oldular ama son söz bizim olmalı ve onlara susun artık hiç konuşmayın ben ülkemi geleneklere ve atalarımıza laik bir şekilde yöneteceğim denmeli işte bunu deyin Sayın Başbakanım oyum size feda olsun yok inadınıza devam edeceğim diyorsanız hakkımı helal etmem sözünü saklı tutacağım arz ederim.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9191